Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş vs Diyarbakırspor

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

said:
2pac, 29 Ağustos 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
ibo nun golü alex sinkinden 10 gömlek daha güzeldi tebrikler iboo

e yuh be kardeşim.. biraz tarafsız olmayı öğrenin yani ayıp artık.. Takdir etmesini bilin biraz ne diyim yani size..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 29 Ağustos 2005 00:48 tarihinde demiş ki:
said:
2pac, 29 Ağustos 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
ibo nun golü alex sinkinden 10 gömlek daha güzeldi tebrikler iboo

e yuh be kardeşim.. biraz tarafsız olmayı öğrenin yani ayıp artık.. Takdir etmesini bilin biraz ne diyim yani size..

bizim takdirimizle alexe tac mi takacaklar? niye yirtiniyosun ki bu kadar anlamadim[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReD_DoG, 29 Ağustos 2005 00:48 tarihinde demiş ki:
aahuhaha nukem gırgır geçmiş sizde hmn atlıosunuz aahauahah

bizde muneccimdik zaten hemen anladık nukemin gırgır yaptıgını..[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

Diyarbakır 13 kişi oynuyodu.12 İbrahim Üzülmez 13.Hakem 10 kişi güzel bir futbol oynadı takımımız galibiyet hakkımızdı ama kaleci panter kesildi ne yapalım sonuçta güzel bir futbol maçı izlemiş olduk.[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.

İçimdeki Sarı Kapaktan İlham Alıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
khalad, 29 Ağustos 2005 00:51 tarihinde demiş ki:
Diyarbakır 13 kişi oynuyodu.12 İbrahim Üzülmez 13.Hakem 10 kişi güzel bir futbol oynadı takımımız galibiyet hakkımızdı ama kaleci panter kesildi ne yapalım sonuçta güzel bir futbol maçı izlemiş olduk.

hakem de bisey yoktu ya,bi kac yanlis dudugu vardi o kadar da olur artik..ibo ali gunes veysel ahmet dursun youla ali tandogan gibi adamlarin besiktasta isi Y-O-K[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

ahah 2pac yardın be hoca ya.. Evet şansa attı mükemmel bi tespit.. Öyle salladı bacağını havaya düştü yere. aut zannedip geri gidiyordu ki stad birden çoştu.. Bi döndü gol olmuş meğer... Böyle balık bi herif işte bu alex..

Lol neyse boşver..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 29 Ağustos 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
ahah 2pac yardın be hoca ya.. Evet şansa attı mükemmel bi tespit.. Öyle salladı bacağını havaya düştü yere. aut zannedip geri gidiyordu ki stad birden çoştu.. Bi döndü gol olmuş meğer... Böyle balık bi herif işte bu alex..

Lol neyse boşver..

alex deil kendin atmiscasina niye savunuyosun anlamadm?atan atmis kardesim birakin iste ikisi de guzel gol[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BoraBora, 29 Ağustos 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
said:
Dela, 29 Ağustos 2005 00:55 tarihinde demiş ki:
onlar gitsin, roberto carlos raul figo beckham ronaldinho ve ronaldo gelsin.

yabanci kontenjanina takilmasalar gelsin aslanim,gelmesin mi dedik?

zaten onlarda keşke beşiktaşa gelsek diye bekliyolar kontenjandan gelemiyolardı..
:lol:[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loli-pop, 29 Ağustos 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
beşiktaşın attıgı golde yoktan varoldu.. bi kere taç diyarbakırındı beşiktaşa verildi.. foul pozisyonu foul deildi foul werildi ve gol oldu..ama sonuçta beraberlik üzerine konusmaya gerek yok..

Evet ne oluyorsa bize bu foul!?!?!? lardan oluyor yav. Ama birsey soylemek istiyorum acikcasi boyle taci yanlis verdiler dondu gol oldu diyorlar ve haklilar acik bir tac yani tartisma pozisyonu bile olmaz ama orda artniyet aramak neden ?

Ayrica madem top dondu olmayan foul! dan bize beraberligi getirdide diyarbakir in golunde faul yokmuydu? Bence vardi adam bizimkini yikti sonra gitti topu aldi orta yapti bizimki basamadi o orta gol oldu. yani futbolda olur boyle seyler hakemler saniyede karar veriyor biz 10 kere izleyip oyle laf ediyoruz heriflere ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...