Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S_O_Y_U_L_D_U_M

seigneur

Öne çıkan mesajlar

beyler dün gece saat 01:15 de oyundan dc oldum 3-4 dakka sonra girdigimde eslanttan, brethin orda dogdum. üzerimdeki chitin sshell pauldron +6/10,shard+7/70,500m para,dex 9 küpe 2 tane ve dagger 25 full plate kafalık gittigini gordüm
Bana yapabilecegim ne varsa yazarsanız sevinirim.

Ayrıca gold premium uyeydim bi yardımı olursa falan yazıverin pls pls pls

Server: Diez
Char name: Ridd1ck
Sosyal ağlarda paylaş

said:
seigneur, 29 Ağustos 2005 09:40 tarihinde demiş ki:
beyler dün gece saat 01:15 de oyundan dc oldum 3-4 dakka sonra girdigimde eslanttan, brethin orda dogdum. üzerimdeki chitin sshell pauldron +6/10,shard+7/70,500m para,dex 9 küpe 2 tane ve dagger 25 full plate kafalık gittigini gordüm
Bana yapabilecegim ne varsa yazarsanız sevinirim.

Ayrıca gold premium uyeydim bi yardımı olursa falan yazıverin pls pls pls

Char name: Ridd1ck

geçmiş olsun :(
sen hani benden 3 parca chitin alan riddick sin dimi?[signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : UPRISING
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık olmuş emeklerine.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

artık rolback yapmıyorlar . bizim cafeden arkın charı ele geçirdiler komple şifre bile değiştirdiler yani. rolback istedim artyık yapmıyorlarmış.ilgilenmediler bile. :([signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Allaha havale Her Clana Giriyoz :D
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 5K :(
Sosyal ağlarda paylaş

hayır var..
siteye gir hacklendım yazan yer gır ( paketın devam edıyosa ) en son gırdın tarıhlerı ve acıklamanı yapıcan
onlarda sana char ını gerı verecek. isterlerse alanıda bulurlar

yada oyundayken gm ye pm at ama pesını bırakma

----
buyuk ıhtımalle olcaktır ama oda olmazda bugs_bunny e sole
admınlerden baya tanıdıgı var sana yardım edebılır.
Sosyal ağlarda paylaş

senin bilmem şu clana girdim reskill attım gibi salak başlıklarındna iyidir ayrıca adam geçmiş olsun der.öküz gibi konuya atlamaz tabi oyunda scammerlık yapan hackerım diye geçinen bir gerizekalı olduğun için bunu yapman normal sabah sabah sinirlerimi bozma adam gibi post kas ..[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

siteden acc una girdinmi kocaman kocaman yazıyor rollbackler durdu diye geçmiş olsun sana o charı unut biz waggy ben kaç kişi gmlerle konuştuk rollback yapmadılar furry e adam crimson +7 set +8 pauldron +7 elixir glass belt dual rom dual cleric earring elementall pendant falan kaybetti attıramadık :([signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ehuhue geçen hafta benim karakteri de patlattılar.. HP scrolları , üstümdekileri , yüzükleri falan almışlar bi tek +5 bardişi bırakmışlar.... Ulan bari patlattınız tam patlatın de mi...?[signature][hline]ViasuaL_TR
5x
Diez
Warrior Pro

Benimle partideyken soru sorma,geyik yapma,pm atma.. Sadece hareket eden herşeyi yoket..
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu konuyla ilgili bisiler solemek istiyorum..

1- Kendinize 5 adet sifre belirleyin ve bunlari bir yere yazin..
2- oyun ici trade yaptiktan sonra her ne olursa olsun oyundan cikin ve sifrenizi degistirin
3- vendor mode'unda pahali bisiler saterken durduk yerde dc olursaniz mutlaka sifrenizi degistirin (bu sectiginiz 5 sifreyi dondure dondure kullanin)
4- Her gun oyuna girmeden once sifrenizi bir defa degistirin.
5- Direkt bilgisayarinizi hedefleyen saldirilara ve keylogger lara karsi firewall kullanin ki biri sizin makinenize trojan soksa dahi o program disariyla baglanti kuramasin..
6- zone alarm oneririm firewall olarak...
7- secmis oldugunuz 5 sifreyi de 2 haftada bir baska 5 sifre ile degistirin... (ne kadar cok sayi war bu cumlede)

bu yontemleri kullanarak kolay kolay hacklenmessiniz.. ozellikle oyun ici trade hack ile karsilasirsaniz adam sizin charinizla oyuna girene kadar siz web sitesine 50 defa baglanir ve sifrenizi degistirirsiniz.. adam ise oyuna girmis olsa dahi siz sifreyi degistirdiginiz icin arkadasina sizin itemlari teslim edemeden aninda dc olur..[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr

[Bu mesaj electroreflex tarafından 29 Ağustos 2005 16:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen xigenon daki o rollback i **ke **ke alıcam vermezlerse tepelerine binerim buff scroll ac scroll swift scroll spell of thorn spell of impact fire blast absolute power tp2friend scroll larım gitti kucagımda hoplatırım onları valla[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...