Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abi bu nasıl combo ya???

seigneur

Öne çıkan mesajlar

Beyler artık şu güzel combo bu güzel combo demekten vazgeçsek, helaliyle combo yapan 4 serverda 100' ü geçmez. Artık bunu kabullensek ve dün başlayıp bugün ya sabır dedirten adamları yüceltmesek ?

Ps. Genel olarak konuşuyorum bu SS deki adamı tanımam. Ama combo 1 günde öğrenilmiyor, en iyi combo yu yapan adam bile koşarken 4-5 vuruken bana çoğu hileci 5-6 vuruyor.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:71xxx
Sosyal ağlarda paylaş

combo hilesi yoktur macro vardır macro ile ayırt edilir combo macroda dmglar az ve yüksektir comboda birkaçtane büyük diğerleri 200 ü geçmez. bigün ardı ardına 5 skill yersin 700+ o zman o macrodur bu combodur 4 server da yüzü geçmez doğrumudur tartışılır diezde maksimum 80 kişi var benim bildiğim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rodrana, 28 Ağustos 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
combo hilesi yoktur macro vardır macro ile ayırt edilir combo macroda dmglar az ve yüksektir comboda birkaçtane büyük diğerleri 200 ü geçmez. bigün ardı ardına 5 skill yersin 700+ o zman o macrodur bu combodur 4 server da yüzü geçmez doğrumudur tartışılır diezde maksimum 80 kişi var benim bildiğim

Az ve yüksek ???? herhalde bi anlamı var ama neyse.

700 x 5 :) Hiç bir salak öyle bir combo hack kullanmaz, ayrıca adım gibi eminim malum program ve bazı macro yöntemleri (Hack shield' ı by pass) ortadan tamamen silinirse, şu an da her serverda %90 asas+warrior+Bp oyunu bırakır. Çok iddalı biliyorum ama öyle.

Bu oyunu hakkıyla oynayanlar alınmasın ama durum bu.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 28 Ağustos 2005 19:24 tarihinde demiş ki:
blackbox biras abartmadınmı %90 bp warrior sin ? %10 bırakır desen bile fazla bu oyunu hakkıyla oynayan çok kişi var cheat kullanan çok az her serverda 50-100 kişibelki

Valla Ares ve Beramusta oynadım 2 serverdada top 100 deki adamların evet %90' ı hileci. Belki birtek kurtarılmış bölge Diez olabilir.

Mesela Beramus a balalım PressOgays in,yada Freedupe' un sizce kaçı temiz oynuyor ?????

Hileden dupetan banlana açıla yalama olmuş adamların egemen olduğu serverlarda %90 bence az bile.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

güzel kardeşlerim
1.si ben boyle alıstım ellerim hızlı calısır ama bu adam kadar degil
2. si 2. yerdeki skill jab dan fazla vuruyor
3. sü ben burada adamın yaptıgı seyin yasal olmadıgını soylemek için actım bu topigi elalemin skill dizişini eleştirmeniz için degil
4. sü bi sorunu olan varsa her zaman kapışmaya hazırım !
Sosyal ağlarda paylaş

Çok açık net bir şekilde bu ComboHack programı kimse 1-2 sn.de o kadar damage vuramaz... Elin isterse Sesten rüzgardan hızlı olsun, oyunun içinde zaten bu yok, asasinlerde 1 skill vurdugun zaman 2. skill için bekleme suresı var... He burda şu çıkıyor çogu asasinin dedigi bir laf elle comboda bu bekleme suresini inanılmaz azaltıyorsun (nerdeyse hiç beklemiyorsun skiller arası), imkansız, imkansız, imkansız.... Para ile satılan ve 2-3 saniyede 16 skill vurabilen, otomatik minor heal, otomatik cure ve otomatik Town atabilen programlar internette havada uçuyor... Ve Çok saglam warrior alıyor, onu kesiyor bunu kesiyor die bildiginiz butun adamlarda bu program var...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 29 Ağustos 2005 12:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben combo elle yapılmaz demiyorum zaten Hoodstarcım, bu bir elle yapılan combo degildir dedim... Arkadasın ilk yazdıgına bakarsan yanımda geçti ve ne oldugunu anlamadım dio... Tek geçişte o kadar skilli ancak combohack ile yapabilirsin ve bu kadar kısa surede... Senın dedıgın gibi elle yapılan bir comboda asasinin yurur (koşarak degil) durumda surekli hareket ederek vurmasıdır... Elle combo yapan çok asasinle karşılaştım ve adamın elle combo yaptıgı çok belli oluyor (Onlara dicek lafım yok helal olsun elle yapanlara)... Elle yapılan combolarda rahat rahat pot içebilirsin yakına girip staffla vurabilirsin... Ama diger turlu adam her vurusunda ve hiç beklemeden 4'er 4'er skill vurursa içtigin 720 Heal pot adamın yaptıgı vuruslara yetişmedigi için otomatikman yatıyorsun bilmem anlatabildim mi?[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...