Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

110 Ülkeden Devlerin Sitelerine Saldıran Türk Hacker Yakalandı

tAKA

Öne çıkan mesajlar

said:
OTuRaNBoGHa, 27 Ağustos 2005 11:15 tarihinde demiş ki:
said:
Azure_Knight, 27 Ağustos 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
size bir soru dünyadaki en iyi hacker kimdir?
Kevin Mitnick'tir.. Adam hapishanedeyken telefon görüşmesi yapacağı zaman, bir başkası onun yerine numarayı çeviriyordu. Çünkü telefon hattının kullanımını istismar ederek, ücretsiz görüşmeler yaptığı tespit edilmişti. Cezasını çektikten sonra ise, Playstation 2, hesap makineli saat, WebTV ve hatta akıllı beyaz eşya olarak tabir edilen kendinden browserlı ve internet erişimli buzdolabı ve benzeri eşyalara sahip olması ve/veya bunları kullanması yasaklanmıştı. [bilgisayarı saymıyorum bile :)]

Bunu 1 haft boyunca sınıfta tartışmıştık ondan sordum o adamı biliyorum tartışmanın bas konusuydu zaten ama söle bir sonuca vardık Mitnick su ana dek yakalanan en iyi hackerdır hacker dedigin yakalanmaz :D[signature][hline]Bla bla bla...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azure_Knight, 27 Ağustos 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
said:
OTuRaNBoGHa, 27 Ağustos 2005 11:15 tarihinde demiş ki:
said:
Azure_Knight, 27 Ağustos 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
size bir soru dünyadaki en iyi hacker kimdir?
Kevin Mitnick'tir.. Adam hapishanedeyken telefon görüşmesi yapacağı zaman, bir başkası onun yerine numarayı çeviriyordu. Çünkü telefon hattının kullanımını istismar ederek, ücretsiz görüşmeler yaptığı tespit edilmişti. Cezasını çektikten sonra ise, Playstation 2, hesap makineli saat, WebTV ve hatta akıllı beyaz eşya olarak tabir edilen kendinden browserlı ve internet erişimli buzdolabı ve benzeri eşyalara sahip olması ve/veya bunları kullanması yasaklanmıştı. [bilgisayarı saymıyorum bile :)]

Bunu 1 haft boyunca sınıfta tartışmıştık ondan sordum o adamı biliyorum tartışmanın bas konusuydu zaten ama söle bir sonuca vardık Mitnick su ana dek yakalanan en iyi hackerdır hacker dedigin yakalanmaz :D

abi yakalanmaz dedın adamın peşınden kac kişi koşıyor bılgın varmı FBI en basta saden o bıle zor bence adama helal lık demek lazım ısmınden bu kadar sozetırdı burda bıle
Sosyal ağlarda paylaş

Elemanımız bugün annesi ile görüşme esnasında polis kayıtlarında şu sözleri yer alıyordu

- Anne ben kimseye zarar verecek birşey yapmadım...

Ben bu herifin bu sözüne inandım çünkü zarar söz konusu değil bu arada ve herifin işide hazır vay be keşke ben olsaydım kikikiki :)[signature][hline]I will sacrifice to find paradise
But I need to know you're behind me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 27 Ağustos 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
ekşi sözlükte kevin mitnicke de bakın. o da ayrı bi olay. adam harbi aşmış

+1

Bu adam zaten telefon tuşlarlyla buldunduğu bölgedeki bütün bankamatiklerden para fırlatatabiliyordu

Birde dünyadaki ilk ceza buna geldi 10 sene boyunca elektronik eşya kullanmama cezası yani adam Tost makinesinden bile hack yapabiliyor :)[signature][hline]I will sacrifice to find paradise
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 27 Ağustos 2005 19:20 tarihinde demiş ki:
Ne gereksiz sahsiyetler var su forumlarda bile.. Adam suc islemis buna ragmen Turk'un gucu, helal olsun falan diyosunuz. Aferim aynen devam..

:( Gerilim kokusu alıyorum ezdin mi şimdi beni ?[signature][hline]I will sacrifice to find paradise
Sosyal ağlarda paylaş

"110 Ülkeden Devlerin Sitelerine..."
Amerikayı anladım,Avrupa'dan 20 ülke koy üzerine, asya falan hadi 50 ülke olsun..
110ülke hangileriymiş ya.. Bhutan'da, Kongo'da falan da site hacklemeleri lazım.. Ne biliyim 110ülke zor biraz. Ya da listesi var mı acep bu 110 ülkenin?
110 Kadıköy-Taksim otobüsünün numarasıdır![signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...