Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bööö! Olan CoH'cu Patilerin Yeri...

to5un_II

Öne çıkan mesajlar

Geri gelmiş bulunmaktayım. Hayırsever tanıdık bir bilgisayarcı geçici süreliğine hdd verdi sağolsun. Modemide diplomasi, speaking, charisma, charming vs. yeteneklerimi kullanıp yepyeni bir tanesi ile değiştirttim:-P (boxing yeteneğimi kullanmama gerek kalmadı:-D)

Oyuna ne zaman girebilirim orasını bilemiycem işte. Hala windows update ve sürücüleri güncellemekle uğraşıyorum:(. Meydanı sahipsiz bırakmadığınız içinde ayrıyeten teşekkürler, zaten bundan da hiç kuşkum yoktu:).
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten ya, cümlemize hayırlı olsun =) artık bi tf patlatırız di mi tunç?
Yavaş yavaş gruplar çoğalır yine, kasayım ben de....[signature][hline][b]To5uN, Level 23 Elec/Elec Blaster

[Bu mesaj to5un_II tarafından 01 Şubat 2005 00:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

BÖÖÖÖÖ

zaman farkı :( dün gece sat 3 sıralarında can sıkıntısından yeniden oyuna girdim. ve oyun DOLUydu... ok canımı sıktı bu durum. bizim oynadığımız NORMAL saatlerde 15-20 arası değişen LFG eleman sayısı dün gece 100+ civarındaydı.

avruplaı oyuncularda EU serverına kaçarsa , topluca alınıcak bi kararımız var gibime geliyor.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 27

Sosyal ağlarda paylaş

Saol Tunc,

Ozellikle YILDIRIM in hizla level almasinda bahsi gecen saatlerin onemi buyuk. Demem o ki adam bolsa mutlak iyisi dek gelir ve cok baba miss ler yaparsin. Hatta eger aralarinda en yuksek senin levelinsa hic durmadan sadece senin misslerin yapilir 4-5 saat boyunca. Hem sen buyuk keyif alirsin gorev tamamlama sevdasiyla hem de seninle mob kesenler, ne de olsa bol xp :-).

Sahidiyle duyurulur....

EU serveri icinse; Dur bi kurulsun bakalim ne degisecek derim ben[signature][hline]Bosh degilim, bosh ta degilim, bosh tada degilim

YILDIRIM - AR Blaster - Hero of the City
Zalim - Lvl 26 - Peacebringer
Top - Rock - Lvl 8 - Earth Controller
Zorba - Warshade olmaktan vazgecti *dusunur*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 27 Ocak 2005 00:57 tarihinde demiş ki:
carla sende çok boşladın ama ne böyle. controllersız kaldık bişey yapamıyoruz. hayır yani kardan balonlarında grev varsa bilelim. :D

Cok haklisin Tunc'um..:-) Sizin temponuza yetismek ne mumkun.. Elden geldigince ayak uydurmaya calisiyorum :-) Bu arada Yusuf'um Zorba'm.. sen 50 de olsan 0.5 de olsan farketmez.. Sen keyfini iyi tut oralarda.. Buluruz biz ortak oynayacak missionlar..:-)
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi canlandiralim bakalim... :D

2 gun once kadardi yanilmiyorsam. Bana gore gecenin sabaha dondugu saatlerde, size gore aksamin yaklastigi saatlerdi.

Biraz can sikintisi biraz ihtiyactan hadi Respec mission yapalim dedik. SG den Pleurosis, PITX respec team calismalarini baslatmislar ve son uye olarak da beni aldilar. Oyunda biraz kidem sahibi olmam sebebiyle de saolsunlar liderligi bana biraktilar. Isin ilginc tarafi, kis ruzgarlari ve kardan adamlari ile birlikte geldiklerinden olacak ben ve 1 PB haric respec mission hakkinda yeterince bilgi sahibi degildiler.

Baslangicta her sey yolunda gidiyordu ve sonunda da oyle oldu ama arada nasil eglendigimi anlatmam cok zor. Deneyelim bakalim...

Grubun lideri olarak ilk door missionda aman dikkat, durun, bekleyin dememe aldirmadan dalan ekip hayretlere sayan sekilde hayatta kaliyor, birer birer onundeki moblari kesiyordu. Bu arada eklemeliyim, 4 hero lvl 25-27, 4 hero da lvl 32-33 grupta. Tankerimiz PITX tarafindan sk lanmis ama adam yerinde duramiyor. Haliyle PITX de duramiyor... Tanker duruyor PITX daliyor, PITX i durduruyorum tanker daliyor. Ikisi de durdugu anda controllerin auto powerlari devreye giriyor. Biz iki PB arkalarindan bakakaliyoruz.

Herneyse acaba reaktoru kurtarir miyiz kurtaramaz miyiz derken son missiona geciyoruz. Ama durun oda ne? Pleurosis'in travel poweri yok (SS sayilmazsa). Terra Volta da can havliyle duvarlara zipliyor olmuyor. Kosuyor etraftan dolaniyor cikacak yer yok. Neyse bir boru bir merdiven buluyor zipliyor duvarin arkasinda Freakshowlar bekliyor... E tabi lvl dusuk, basliyor kacmaya ve tekrar duvardan dusuyor. :D Neyse fark ediyoruz, gruba rica ediyorum saolsunlar bekliyorlar... Aradan 10 dakika geciyor SG den konusulanlar aynen soyle:
-Abi gel bana dogru
-Nereye?
-Abi gelsene
-Oraya degil, ah
-Ya beklesene iki dk dur bi dk yol bulacam
-Yok yok dur bana dogru gel
Arada team uyeleri bakiyorlar olacak gibi degil onlar da basliyor
-Here, come here
-This way
-abi dur bak bekle
-ahahah dustu gene
-here
-Follow me (Izleyen kim adam can derdinde :D )
-yok olmaz boyle
-bi dk buraya
-come come ahh
-uhm ok wait i have awaken

Neyse ben uzatmayayim ama bu muhabbet inanirmisiniz bilmem yarim saat surdu ki toplam respec suresi bu takimla 1.5 saat idi :) 3 kere awaken kullanan arkadas bu durumu nasil anlatir bilemem tabi :)

Efenim girdik iceri, bilenler hatirlar bilmeyenler ogrenmis olsunlar; dar bir koridordaki moblari kestikten sonra buyuk bir hangar diyeyim icerisi mob dolu ayrica kapilar var ve kapilarin icerisinde de moblar var. Fakat birinde anahtarlarin yerini bilen bir rehine var. Amac onu bulup iceri girmek. Butun kapilari acarsaniz isin icinden cikamazsiniz. Herneyse hangara girdik taktigi verdim ama o da ne arkami bi dondum tanker ve PITX coktan savasa baslamislar bile, oysaki herkes hazir olacak kapi oyle acilacak olmuyor tabi :D... Temizledik hangi kapidadir derken 2-3 ve 4 kapinin sonunda anahtari bulduk ama her seferinde ayni olay: kimse hazir olmadan kapilar biri tarafindan (ama tanker ama scrapper ama ben :) neyim eksik) aciliyor.

Sonuna yaklastik moblar parti parti gelicek, bu arada serverin kapanmasina da 30 dk kaldigini dusunuyoruz. Bu stres icinde hadi gelinde bitirelim derken scrapper ben gideyim tankerle su kapali bi kapi vardi onuda alayim belki biter deyip hadi tanker diyor kayboluyor. Ehuehue... Neyse ki otorite kullanip geri getirtiyoruz. (Sadece "Hayir" dedigimi hatirliyorum bu arada :D) Arkami donuyorum biri reaktore durmadan toz atiyor. Toz reaktore can vermek icin kullanilir gerci ama herif basiyor. Dur yapma diyorum sayisi sinirli, reaktor gercekten hasar alirsa toz kalmaz, gecikmeden ozelden suna benzer bir cevap geliyor "Parayla mi aldik sen mi verdin?" Tam tepem atiyor birakacam derken ikinci mesaj geliyor "lol, did u angry me?"... Eh siz ne dersiniz? :D

Neyse efendim kimse olmeden hayirlisi ile bitiyor respec ama cikista Pleurosis'i bekleyen uzuuuuuuuuun bir yol var. Dayanamiyor atiyor kendisini freaklere :) Kisa yoldan IP. Ben ikiye, yok yok uce ayrildim gulerken. Ve simdi anliyorum neden 8-9 defa denememe ragmen bir turlu respec miss i daha once yapamadigimi. Kaderimde sabaha karsi gulme krizine girmek varmis meger.

Evet uzun oldu tabi ama niye anlattim. Birincisi forum hareketlensin diye... Ikincisi server hala down durumunda e yapacak daha iyi bisey yok... Ucuncusu ve en onemlisi caniniz ceker de gelirsiniz diye :D

Bekleriz Efenim,

Zalim
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh, güzel yazmışsın... Yannız birkaç şey ekleyeeğim...
Daha öne respec yapmıştım ama hep fail etmiştik, in iyisinde o son odada dağılmıştık =)
Bi de bu karakterin WL olduğuna bakma, 4 aydır oynuyorum, tunch'un gazına kullanmaya başladım bunu sonradan sevdim =)
Bi de sor bakalım o respec'ten sonra alemin en gral Rad/Rad defendar'ı kim oldu? mert adamız icabında atlarız da savaşırız da koruruz da...
Ama o ss ile terra voltaya gidiş eşsizdir =) her kes ayrı yerden çağırıyor, goca gurupta bi tane mi tp olmaz kardeşim =) ehehe =) herkesde fly var bi kişide tp yok =)
Yani imkansız bir guruptu (respecten öne benim karakter de bi halta benzemiyordu) nasıl bitirdik görevi anlamış değilim.
Hele bir ara o son odada defender secondarysi ile tiplere pitx'den de tankerdan da daha fazla damage verdiğimi görünce sağlam dumur olmuştum =)[signature][hline]Pleurosis, Level 26 Rad/Rad Defender
To5uN, Level 23 Elec/Elec Blaster
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...