Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bööö! Olan CoH'cu Patilerin Yeri...

to5un_II

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar nedir bu topik kısırlığı? Günlerdir aktif bir tane konu var...
Hadi biraz heyecan, biraz aksiyon, canlandırın bu forumu!
Millet bayram tatiline mi gitti nedir?[signature][hline]To5uN, Level 15 Elec/Elec Blaster
Fanti, Level 11 Invul/EM Tanker
Pagan Poetry, Level 11 Claws/Regen Scrapper
Alex Freeman, Level 9 AR/Dev Blaster
Fantus, Level 8 Grav/Kin Controller
Dr. Alex Spence, Level 6 Emp/Rad Defender
Sosyal ağlarda paylaş

walla WOW odası gibi hergün 1000 tane boş mesajın atıldığı bi odadansa bizim gibi bi odayı tercih ederim açıkçası :D

en azından gelen az sayıdaki mesaj öz ve öğretici oluyor. bunada şükür :D

*!pvp geldiği zaman olacakları düşünmeye başlar :(*[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 26

Sosyal ağlarda paylaş

ben söyliim tunççum, pvp gelince hrkes pvp pvp diye dolanacak, oyun en az birkaç ay yalan olacak, grup bulamayacağız vs.. vs...

Bakınız = WL mevzusu[signature][hline]To5uN, Level 15 Elec/Elec Blaster
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada forumlarda hakikaten boş içerikli mesajların yerine hiç mesaj olmaması daha iyi bence de. Konunun başlığı ak iken gelen alakasız mesajlarla içerik b.k oluyor, buna özen gösterip ortalığı sulandırmadığı içinde herkese teşekkür ederim...

WL demeyin banaaaaaaaa....
Berserk moda geçiyorum burda:)[signature][hline]City Of Heroes...
Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 50/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 Keizar: Warshade-LvL ?
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam o zaman bu "Böö!" konulu topic de başımızdaki WL belasından "Bööğyk!" diye kusanlar için olsun.
Ne yapsak da kurtulsak şundan? Kaç gün kaldı bitmesine?[signature][hline]To5uN, Level 15 Elec/Elec Blaster
Sosyal ağlarda paylaş

Kurtulabilirmiyiz bilmiyorumda, en azından WL içerkli Broadcast'ten mesaj atanlara ağızlarının payını verici içerikli mesajlar atabiliriz:). En azından kazandıkları experience kursaklarında kalsın:D.[signature][hline]City Of Heroes...
Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 50/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 Keizar: Warshade-LvL ?
Sosyal ağlarda paylaş

WL nedir ya?[signature][hline]Hold your ground!Hold your ground!Sons of Gondor,of Rohan my brothers!I see in your eyes the same fear that would take the hearth of me!A day may come when the courage of Men fails when we forsake our friends and break all bonds of fellowship.But it is not this day!An hour of wolves and shattered shields when the age of Men came crashing down!But it is not this day!This day we fight!By all dears that you hold on this good earth I bid you stand,Men of the West!!!
-King Elessar
Sosyal ağlarda paylaş

Winter Lord. 12 gün sürecek bi special event.
15 metre oyunda dev bi kardan adam spawn oluyor sokaklarda, herkes de onu kesip xp almak peşinde...[signature][hline]To5uN, Level 15 Elec/Elec Blaster
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahaha

Guluyorum ve hosuma gittigi icin yaziyorum. Sakin ha cevap yada kizginlik deil bilesin. Bilmeyenlerde ogrensinler isterim.

WL olayi hakkaten can SIKICI bir hal aldi. Ben hepi topu 2 gun toplam 6 saat kadar takildim ve sonuc yaklasik 20 level. Bu bir somuru mu? Evet. Neyi somuruyoruz? Oyuna insanlar yilbasi tatilinde eglence olsun PvP gelene kadar arada deneme olsun diye eklenen kartopu oyununu somuruyoruz. Peki niye xp aliyoruz? Oyunun icerisinde var olan sistem geregi. E peki ne oluyor? Ot gibi buyuyen miss i kontagi olmayan birsuru ileri seviye hero (ki adam kesmeden nasil hero ?) oluyor. Valla ben kendi adima bu isi sadece Keizar Kartal Kardan Trt3 gibi herolara yetismek amaciyla kullandim. Neden mi? E bu oyunu ben zaten amerikalilarla ispanyollarla lvl 0/lvl 50 arasi oynadim cok da zevk aldim ama arkadaslarimla ana dilimi kullanarak oynayamadim. Aha aha geliyor kacin yada ya sen ustune kos ben uzaktan atayim gibi cumleler kuramadim. Ya kendimiz bir grup olup TF yapalim ben de katilayim istedim. Ha gecerli mazeret mi? Bence o degil ama amacima ulastim. Bilmeyenler de ogrensinler ikincil main herom Top - Rock olacaktir. Zalim sizinle kalacaktir.

WL olayina gelince; kesinlikle bitirilmesi lazim. KR /SW /IP WL teamleri ile broadcasti isgal ediyor. Team kalmadi, miss ler corbaya dondu, vs vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç katılmadım. Ice controlerim ama winter eventten uzak duruyorum. Yusuf yetişmeye ugraşmışsın ama bizim hızımızla sen zaten sollar geçersin yakında bizi.

Bak sosti şöyle diyo yanımda: Boş adam, Boooşşş.
:D İşimiz gücümüz var bizim di mi? Tutamayız seni yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Ahhh Carla aaahhh

Sosti kardeş sattı bizi, demek sende ona uydun. Oysaki "Zalim" sadece sizin seviyenizde kalacaktı en fazla. Şimdi bana sadece aşağıdaki seçenekleri bıraktınız.

*Kara kara düşünür*
- Sana bu oyunu önerenler gel beraber takılırız demişlerdi oysa şimdi hiçbiri yok. Sen neden duruyorsun?
- Dinleme, bekleme kimseyi madem ki boşsun Lvl 50 yakışır sana
- Boş değilim, boşta değilim, boştada değilim. Ama kime nasıl anlatsam ki. *üzülür*
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yeri burasi midir bilmiyorum.

Su WL olayina iliskin bende gerilimler dun iyice arttigindan dun bir mesaj gonderdim "artik yeter, 12 gun dediniz, insanlar lvl 40 oldu nerdeyse, cogu arkadasim bu yuzden oyunu birakmayi dusunuyor, kaldirin artik" felan diye... Bana gelen cevap asagida. Sizce gercekten ciddiye alinmis bir mesaj mi? Sanmiyorum, ama umuyorum.

*En azindan cevap geldi diye avunur*

Hello Yusuf,

Thank you for playing City of Heroes and writing us with your feedback and suggestions! We always appreciate hearing from our players. The City of Heroes development team is continually making changes to improve the game, and looks at your feedback very closely to make this happen. Please note that in addition to writing us, you should always feel free to post your constructive opinions/feedback/suggestions on the City of Heroes message board (http://boards.cityofheroes.com) where your fellow players and the dev team will be able to view them first hand. Thanks again!

Please let us know if you have any further issues.

Regards,
GM Esther[signature][hline]Bosh degilim, bosh ta degilim, bosh tada degilim

YILDIRIM - AR Blaster - Hero of the City
Zalim - Lvl 24 - Peacebringer
Top - Rock - Lvl 8 - Earth Controller
Zorba - Warshade olmaktan vazgecti *dusunur*
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayarımda meydana gelen ciddi problemler ve servise vermem, ayrıca telekomdan kaynaklanan netteki aşırı yavaşlama neticesinde ve de asabi ruh haliminde getirdiği sonuçlardan dolayı, modemimi de duvarda kırmış bulunmaktayım.

Bu yüzden zaten 3 4 gündür oyunda ve forumlarda yoktum. Sorunumu çözemeyen sevgili teknik servis yetkilileri ve modemimin kırılmasını garanti kapsamı dışında tutan kablonet yetkilileri yüzünden bir süre daha sizlerden uzak kalmam söz konusu.

İnternet kafeyede şu sıralar yoğun olmam nedeniyle uğrayamıyorum. O yüzden forumlar ve oyun sizlere emanet:). En yakın zamanda dönerim aranıza umarım. Sevgi ve sağlıcakla kalın...

P.S: Yeniden yapılanma gibi şeyler duyuyorum. Bu konuda da yapıcı birşeyler düşünüyorum. Ayrıca konu ile alakasız bir mesaj oldu ama boşuna yeni başlık açmak istemedim. Mazur görün:(.

[Bu mesaj Keyzar tarafından 30 Ocak 2005 19:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun diyelim abi de o asabiyeti keşke moblardan çıkarsaydın yani yazık olmuş modeme. olan olmuş diyelim artık :D

bu arada merak etme keyz nasıl olsa alan yetkilimizin yazdığı bi mesajı herkes okuyacaktır :)[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 26

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu yüzden zaten 3 4 gündür oyunda ve forumlarda yoktum. Sorunumu çözemeyen sevgili teknik servis yetkilileri ve modemimin kırılmasını garanti kapsamı dışında tutan kablonet yetkilileri yüzünden bir süre daha sizlerden uzak kalmam söz konusu.
İnternet kafeyede şu sıralar yoğun olmam nedeniyle uğrayamıyorum. O yüzden forumlar ve oyun sizlere emanet:). En yakın zamanda dönerim aranıza umarım. Sevgi ve sağlıcakla kalın...

Hocam bari yokluğunda güvendiğin-tanıdğın birini foruma administrator yap geçici süreliğne, adminsiz kalmayalım =)[signature][hline]To5uN, Level 23 Elec/Elec Blaster
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 31 Ocak 2005 01:27 tarihinde demiş ki:
allaha şükür odada hepimiz admin gibiyiz :D

Gerçekten öyle tunch. Tahtaya vur, dilini ısır, kulak memeni çekiştir, ağzından da mjjjk mjjjk diye ses çıkart.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L45
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L34
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L18
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...