Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE' mi KO'mu ?

Death

Öne çıkan mesajlar

ke yi ben pek sevmedim 1 . ikincisi size soracağım birşey var. bu civciv arkadaşlarda pianadaki harpy lere dalabiliyormu ?[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(

[Bu mesaj arcenoid tarafından 24 Ağustos 2005 09:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
marksman, 22 Ağustos 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
map lar değişecek..
eslanda 60+ lar girebilecek
eslandaki yaratıklar pianaya vs...gelecek
yharita değişmenin yanında +1 yeni bi yer gelcek galiba
ayrıca sadece düşük armorların +8 çıkma ihtimali war.
testte 5. wormda +7 wood düşmüştü
civcivler dahil herkesin elinde yanar döner alet edavat olcek
ama sadece düşük rateliler çıkıyo +8
mesela;raptor vb çıkmıyo +8
bide düşük lvl ler içintemple eventler maradonun göbeğinde oluyo :D merdivenlerden çıkınca üsttaraf komple temple event alanı;vs vs vs..gelinde görcez ordaki grafik ko den ii olcek.
şimdilik bu kadarcık aklıma geldi

Eslanda gene 40+ adece empire eslanda 60+ yanlışlık olmasın.
denedim yani 51 lvl le eslanda girdim ama yeni eslanda giremedim bildiimiz eslandda deişiklikler war mesela dts spotu artık golem olmuş flnfiln
Sosyal ağlarda paylaş

ke bence en ıyısı arkdaslar sonucta oyunda cok koklu degısıklıkler olucak ko sıktı artık dımı!!!

ke dakı degıslıkler sole sıralıyım :

pianada harp golem ve adını duymadınız bırsuru yaratık olucak daha hızlı lvl kasabılmek amacı ıle sebebı ıse lvl 70 son ıdı ko da ke de ıs lvl 80 son

ayrıca lvl 60+ ıcın yenı bır harıta acılacak ve her kestıgınız yaratıktan 2 kat falza exp gelıcek orn:apos=20000

oyunda krallıklar olucak her kurulan clana bellı bır toprak verılıcek pıanadan ve orda lvl kasanlarda tabı alınıcak harac ve ayak bastı parasıda buna dahıl ne guzel degılmı:D

ama toprak deyınce hemen agzınız sulanmasın cunku clanın np sı ıle alakı olarak verılıcek bu krallıklar ve toprak

ayrıca en ıyı 3 clan dan bırının lıderı kral secılecek ve ona verılen hazıneyı yane butceyı dıledıgı gıbı kulalnabılecek

ayrıca yenı oyunda evlılıler de olucak ama onun tam detaylarını bılmıyorum

ve ayrıca skıllerde gordugunuz leadershıp vb gıbı ozl lerı kullanmıyoduk artık onlarda kullanılabılcek

upg ısınde koklu degısıklıler olması ıle bırlıkte sızınde dedıgınız gıbı +8 ıtemler bol bol dusecek yaratıklardan ve ayrıca yuzuk kupe gıbı takılarıda upg edebılecez

kısaca ozetlemek gerekırse ke bole bsıı ve bana kalırsa cok daha ıyı ama beklyıp gormek en mantıklısı
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiğim krallık şöyle olacak (mykodada böyle oldu)
np si en fazla 10 clanın lideri
clanından istediği kişiyi Kral adayı olarak gösteriyor (veya kendisini)
ondan sonra herkes o 10 kişiden 1 ini oyluyor ve kral öyle seçiliyor

toprak moprak işinide hiç duymamıştım :S

hem kral istediği kişiye para veriyor , gardiyanı yapıyor :)havayı deiştiriyor (krallık parasındaki 100 m ile )
%5 drop event , exprt event başlatıyor
vegileri azaltıp çoğaltabiliyor

[Bu mesaj Aware3 tarafından 25 Ağustos 2005 08:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

herhangi biri aday gösterilemiyor.clan lideri aday oluyor.lvl 20 üstündeki bütün kullanıcılar belli bir süre oy kullanıyor ve kral seçiliyor.Sonra o da hazineyi boşaltıp kar filan yağdırıyo...Allahtan görevden aldılar adamı.Şimdiki Myko-Karus kralı aklı başında birine benziyo (Praetorians - Veritas) İnşallah o da sirkaosun yaptığı hataları yapıp klanını shellerle donatıp hazineyi boşaltmaz...[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

herkes aday olamıyor sadece clan leaderleri 60+ olmaları gerekiyor min 144k np olması gerekiyor diezde human sideda olacak 4-5 clan var positive eternity new order tormentors diğerleri kazanamaz positive ile eternity in leaderleri noob char tormentors leaderi glarfirst ile new order leaderi wagyar arasında seçim yapılmasına gerek kalmıyor benim düşüncem %100 wagyar alıcak ama diez orclarda bu olay biras deişik devile z4 morax anyone uarehistory hepsi olabilir[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

49 a kadar naptık efem :D aldım ark ları götürdüm dts ye :D 49 a kastılar sonra diğer clan geldi baktık 10k exp düştü eder 1 apos her dtsden düşün yani :D bizde gittik eslant a kastıq[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / :( yokki
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu halde kalsın daha iyi olacak deneme serverine girdim ama hiç zevk ve tat göremiyorum bence onun gelmesi çok kötü olacak büyük ihtimal çogu kişi bırakır[signature][hline]Server : Beramus
Karakter : Immortal_Courage
Clan : Freedom®
LVL : 6x
NP : Kasacaktıkki Char Puf Oldu Aldılar :)
Açıklama : Geri Gelene Kadarda Beklemedeyiz.
Rakip : SUISUISUI (Complexus da olabilir )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...