Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kotu sarkilar!!

BoraBora

Öne çıkan mesajlar

haa bi de cakmaktaslar gibi cikmisti bi adamlar yabadabadu diye ahahahaahahahahahaah felaket biseydi o neydi ya..

Bi de sen icerde ben disarda oy mapusluk mapusluk... da komik gelmisti bana adamin tavri ve sarkida baska soz olmamasi dolayisiyla[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

aydın aydı diye bi adam var(iki kez yazmadım adamın adı cidden bu) hani yıldızlar gemisi diye iğrenç bi program vardı zagada gösterdiler suratına vurarak benim yüzüme konuş yüzmeeee diye bağıran adam, o damın kuzuların sesi meeee diye bi şarkısı var müthiş

brüüüüst meeee seveyim mi seni hee hee
brüüüüüst meeee sn ne güzelsin hee hee

can can can can güzel can
sevimlisin herzaman
sürüden hiç ayrılma
yorulmasın bu çoban

hele hele gıt gıt gıt gıt
kikir kikir tırrrrrrr hohouuv...

diye bişeydi müptelası olmuştum valla bide klibi var koyun sürüsü falan çok enteresandı flash tv de yayınlanıyodu
ama artık vermiyolar çok üzülüyorum :D:D:D:D:D[signature][hline]don't panic!

[Bu mesaj eldebaren tarafından 24 Ağustos 2005 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce dinledim ama başlıktan haberim yoktu adına bakacak kadar izleyemedim.. Ama "Bana lo-lo-lo yapma" gibi bişi hmm Yonca Evcimik çıkmış gene *öl!* diyorum kendisine.. Başka başka... Hmm Dale Don Dale, Gasolina ve türevleri... O kadar kötüler ve o kadar çok çalınıyorlar ki.. İnsanda ülkeye darbe yapıp bu şarkıları yasaklama isteği uyandırıyorlar... MTV pompası bi sürü zenci şarkıcı.. İsim versem ama bien onuuaa çook seviiiyoraaaamm falan dersiniz.. İsim vermiyorum ama işte belli MTV, zenci. (afrikan amerikan ırkıçılık olmasın) Kim söylüyor bilmiyorum, markete giderken bi arabadan duydum " Bom Bom Bombalarım.." *Kaybol!* Tonla var gereksiz adam..Üstten kopya biraz Metallica Frantic.. Özellikle Frantic-tick-tick-tick-tick-tick-tick-tock kısmına hayranım PUGH! ki St Anger'ın iyi bir şarkısıdır.. Gerisini siz düşünün..

[signature][hline]MONO(b)LOG

[Bu mesaj dasaaa tarafından 24 Ağustos 2005 18:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fıstık gibiyim diye bi şarkı var sözleri de şöyleydi galiba:
fıstık gibiyim
senin gibi on tanesini önüme dizer dalga geçerim....

sonra(başka bi şarkı)
adam gibi adam nerde adam
oda bize rast gelmeeeeezzz...

ya bi sürü var kısaca yeni dönem türkçe pop şarkıları desek daha iyi olur herhalde. (Eski dönemde yok mu? var tabii ama arada güzeller de çıkıyordu.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...