Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiyede Bu Sene Yapılan En İyi 3 Transfer !! [Anket]

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Haha iliç mi öldüm gülmekten.

1-Appiah
2-Kleberson
3-Fabiano Eller
[signature][hline]O günlerin fotoğraf karelerine sığmayan acıları bundan sonrası için birer ibret belgesi olarak önümüzde duruyor. Depremde yitirdiğimiz canların, sönen ocakların sadece alın yazısı olmadığını biliyoruz. İlgisizliğin, başıboşluğun faturasını o 45 saniyenin sonunda Türk halkının ödediğini unutmayacağız. Ve unutturmayacağız...
17 Ağustos depreminde yaşamını yitirenlerin anısı önünde saygıyla eğiliyoruz ...

[Bu mesaj Rush tarafından 18 Ağustos 2005 12:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

performansları gormeden aldıkları ucrete bakarak konuşmak yanlış olur.bunu ilk yarı sonunda yapsanız daha saglıklı sonuç verir.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer önceki kariyerlerine bakarak yapacaksak, cevap çok basit

1- Ailton
2- Kleberson
3- Appiah

Bu sene en başarılı olacağını tahmin ettiğiniz futbolcuya göre ise:

1- Ailton
2- İliç (gülmeyin oğlum, adamlarda başka oyuncu yok, işe yarar bu çocuk)
3- Kleberson

Ama yok eğer "ben şu takımın taraftarıyım, en iyi transfer bizimki" diye bi gazla sıralama yapacaksak, o da herkese göre değişir. Benimki:

1- Ailton
2- Kleberson
3- Adem Dursun
4- Ali Tandoğan
5- Youla
.
.
.
Bu böyle gidiyo biraz daha..

Not : 1. liste daha mantıklı. :)[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!

[Bu mesaj elektrot tarafından 18 Ağustos 2005 14:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Appiah için bir şey söylemek için çok erken.Anelka gibi gölge birine dönüşebilir.

Bence

1-Denilson(en iyi 3 oyuncu demiyor başlıkta en iyi 3 transfer diyor manisa için çok iyi bir transfer)
2-Kleberson
3-Gerets

Her topicte sataşma yapıp ortamı gerecekseniz olmaz böyle.Yoksa ben de biliyorum laf atmayı.[signature][hline]By The Hammer of Moradin!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...