Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kily GSde

jazzyjam

Öne çıkan mesajlar

Bence Killy Galatasaray'da sol kanatta oynamıyacak. Gerets kadar renkli bir teknik direktör Kily Gonzales gibi çok yönlü bir futbolcuyu sol kanatta ezmez. Eğer bu transfer gerçekleşirse gerçekten çok merak ediyorum Kily Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı'na ne katacak.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

gelişinin gecikecek olmasının sebebi interden alacağı 1 milyon dolarlık paraymış bu sorun halledilir halledilmez kily gs de buna şüphe yok,2. si necati hakanla yanyana oynamalı iliç onların arksında kily solda hasan sağda saidou libero mevkiinde olmalıdır fakat geretsin demek istediğinden şu yorum çıkıyo gerets kily i solda kilitlemeyecek yani kily arada sırada serbest oalrak dolanabilecek malum şutları da çok etkili bi oyuncu bize kesinlikle güç katacaktır[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

yatar bu transfer iliçle yetinin çok bile.[signature][hline]O günlerin fotoğraf karelerine sığmayan acıları bundan sonrası için birer ibret belgesi olarak önümüzde duruyor. Depremde yitirdiğimiz canların, sönen ocakların sadece alın yazısı olmadığını biliyoruz. İlgisizliğin, başıboşluğun faturasını o 45 saniyenin sonunda Türk halkının ödediğini unutmayacağız. Ve unutturmayacağız...
17 Ağustos depreminde yaşamını yitirenlerin anısı önünde saygıyla eğiliyoruz ...
Sosyal ağlarda paylaş

valla ya ben de maliyetin bu kadar yüksek olacağını beklemezdim bu para bi r de 31 yaşındaki bi adam için veriliyor bana kalırsa başka transferlere yönelmeliyiz ama yönelsek ne olur ki hep aynı şey ve hep aynı altın sözcük 'GS de transfer bitmez' lanet olsun hepsine[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...