Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Klavyenin harfleri siliniyor!

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

güzel bir asesat kalemi al. üzerlerine yaz. sonra da tuşların üzerine şeffaf koli bandı yapıştır. konuyu okurken ürettim çözümü. çok süper geldi birden nedense :-)[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi Ağırlıklı Fikir ve Düşünce Forumu | Beyaz Sayfa - Uyuşturucu Karşıtı Site
Sosyal ağlarda paylaş

İnce uçtu "permanent ink" kalem alıyoruz.. Harfleri dikkatlice yazıyoruz... Ev yapımı tuşlarımız hazır. Beyazı da var ki.. Kaliteli bir şey alırsan kalemi uzun süre çıkmaz zati.. Ancak yazıları yazmadan önce klavyenin tuşlarının üstünü temizle, yağ, kir falan kalmasın üzerlerinde

[signature][hline]MONO(b)LOG

[Bu mesaj dasaaa tarafından 24 Ağustos 2005 22:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet dasaaa'nında dediği gibi beyaz ve çeşitli renkleri var. ama benim tavsiyem ince uçlu değil kalın uçlu olanından al. daha güzel görünüyor harfler : ) olmadı bi ucu kalın bi ucu ince olanlar var : p[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi Ağırlıklı Fikir ve Düşünce Forumu | Beyaz Sayfa - Uyuşturucu Karşıtı Site
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dasaaa, 24 Ağustos 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
Hatta hayvan kastıralım seni... Harf şablonu al!! Onu tuşarın üzerine koyup yaz! harfler güzel olsun (çok zor tabi bu :-P)
yoo değil.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReD_DoG, 24 Ağustos 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
said:
Eternalus, 24 Ağustos 2005 22:34 tarihinde demiş ki:
ne b*k yemeye aldım ki siyah klavye :D

almadınki eşantiyon geldi.

beyaz klavye de koymuştu önüme bilgisyarcı abi, karizmasına güvendim siyahı aldım. ama anladım ki karizma nuri alçoda da var :-P
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi süre sora plastik aşınıyor zaten boyanın tutunucak yeri aşınınca plastik ile beraber geliyor. Elin asidi nası gitar tellerini bozuyorsa bazı boyalarıda bozuyor:) Mesela filtreli lenslere ellenmez çünkü elindeki asit gibi yağ filtreleri pul pul kaldırır. Ondan gözlüğü asla öküzlere vermeyin bozuluyor cam mam:)[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

• 14 yıl sonra ...

On 25.08.2005 at 01:08, Chemical dedi ki:

ya bi süre sora plastik aşınıyor zaten boyanın tutunucak yeri aşınınca plastik ile beraber geliyor. Elin asidi nası gitar tellerini bozuyorsa bazı boyalarıda bozuyor:) Mesela filtreli lenslere ellenmez çünkü elindeki asit gibi yağ filtreleri pul pul kaldırır. Ondan gözlüğü asla öküzlere vermeyin bozuluyor cam mam:)[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.

abi o zaman elimize bir şey taksak olurmu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...