Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PSX Paintball Team Formaları !! [Foto]

Dorn

Öne çıkan mesajlar

Merhaba !

Sonunda PSX Paintball takımının speedball formaları tamam !! Aşağıda açıklamaları, fotoğrafları ve linkleri bulabilirsiniz. Yorumlarınızı ve yüksek beğenilerinizi bekliyorum :)

PSX Speedball Forması

Bu önden görünüş

Bu da sırt

ps: Legolas - 08 a.k.a cool_rambodur belirteyim ;)

[/b]Tüm Takım Üyelerinin Formalarının Sırt Fotoğrafları için;[/b]
http://www.paintsign.com/psx_takimuye.htm

PSX speedball forması, takımın renkleri olan siyah, gri ve kırmızıdan oluşuyor. Formanın ön yüzünde göğüs kısmında takımın logosu olan ejderha amblemi, sol kolda da kırmızı PSX yazısı bulunmakta. Bunlara ek olarak gri yaka ve kol lastiklerini yine gri olan kalın bir çizgi kollardan birleştiriyor. Formanın arka yüzünde ise oyuncunun nickname'i ve numarası kırmızı harf ve sayılarla işlenmiş durumda.

Takımdaki oyuncuların nicknameleri ve numaraları:

Oğuz Altundağ - Dorn - 98
Oytun Türkoğlu - Marblehead - 10
Barış Topçu - Legolas - 08
Özge Özköprülü - Rogue - 19
Mete Güntekin - BirdHunter - 22
Özkan Akman - Özkan - 16
Önder Kök - İhtiyar - 01

Oğuz Altundağ - Paintsign Extreme Sports Org.

Sosyal ağlarda paylaş

hehe evet arkadaki örtü azcık(!) buruşuk kabul. yannız bu gergezdaravarzorha ne menem bişeydir :? yenir mi içilir mi ?

said:
Gunn, 11 July 2003 23:43 tarihinde demiş ki:
formadaki gergezdaravarzorhayla kazandığın puanları arkadaki fon kağıdını ütülemeyerek kaybetmişsin :)

gunn (interpolden)
Sosyal ağlarda paylaş

temel olarak paintball sahaları 2 çeşittir;

1. Speedball sahaları: 2 ila 10 bin metrekare arasında değişen, oyuncuların daha oyun başlarken birbirini görebildiği ve yapma siperlerden oluşan sahalardır (a.k.a bizim saha). Resmi turnuvalar bu tarz sahalarda yapılır. Speedball sahalarında yapılan maçlarda kamufle olmak önemli değildir çünkü zaten oyunlar ilk dakikadan son dakikaya kadar sıcak çatışma şeklinde geçer. Dolayısıyla kamuflajın oyuncuya pek de bi faydası yoktur.

2. Woodsball sahaları: bunlar da orman içinde jungle tarzı etaplardır. genelde dana kadar büyüklerdir ve kamufle olmak oyunun önemli bir parçasıdır. Sniping ve sızma gayet önem teşkil eder. Dolayısıyla oyuncular kamuflaj kıyafetleri tercih eder.

Peki biz niye speedball sahasında kamuflaj kıyafet veriyoruz ? Daha çok seviyosunuz da ondan :)

said:
Bonecrusher, 12 July 2003 11:38 tarihinde demiş ki:
speedball ne?

ben pek sevmedim. O gün giydiğimiz tulumlar daha güzeldi. :P[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.

yok biz çizmedik internetten çaldık ay aman aldık yani :)

said:
Bonecrusher, 12 July 2003 11:38 tarihinde demiş ki:
aha ejderha güzel olmuş. Siz mi çizdiniz?[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...