Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunz oynuyanlar

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Aynı sorunu bende yaşıyorum bone , zannedersin bizim bağlantıdan kaynaklanıyor , 3-4 kişilik oyunlarda gayet guzel olduruyorsun bir kişiyi onları yaptığın zaman ama çok kişili oyunlarda bizim vurduğumuz diye gördüğümüz şeyleri , vuramıyoruz galiba. O yüzden mumkun olduğunca az kişili olan yerlere girmeye çalışıyorum yani yapıcak birşeyimiz yok gibi geldi bana başka türlü adam öldürmek imkansız[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi deliricem 5 kişi giriyor hepsi türk başlıyro pingler 999 olmaya. biriside eline acaip damage vuran bi makinalı almış az mermi atan 2 mermide vuruyor. delleniyorum iyice. Birde yuere adam düşürüyorum tarıyorum şarjörü boşaltıyorum kalkıyor yürüyor.[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

Üzerine koşarken uzi çalışıp dibine girince shotgun gmmek öenrilir bilmeyenlere. Süper iş :D

Ben kılıç dövüşlerinde sürekli defans yaana uyuzum. Birde iyi biliyorum diye geçiniyorlar. Adam defansatan çıkmıyor senin saldırmanı bekliyor. Bende çıkıyorum direk o oyundan. Zevki kalmıyor.[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat kadar takildim . oyunun kendi dogasindan midir yoksa beta olmasindan midir nedir bilmiyorum bu oyun oynanmaz . zaten fikir biraz bos . cok daha basarili ve hizli fps ler var . birde su var kendinizden 2-3 lvl yukardaki birisine ates et et et et x4211 combo yap gene olmuyor donuyor arkasini 2 el ates ediyor olduruyor eheh .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...