Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gothic 2 [ takıldım ]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Ya bir çok master le anlaştım sadece 2 tane falan kaldı bir blacksmith birde alchemist kaldı..onların mission ları gerçekten zor biriniz buraya yazarsa sevinirim.Ayriyetten şu an level 3 üm 20 dexim ve 15 str m var..
ancak pub un önünde Moe diye bir lavuk var bunu hangi
silahla dalsam alamıyorum ya bir çaresi varmı yoksa illa paramı ödücez ?[hline]The Legends will never die
KinGpiN
the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

eger 2 sı harıc dıger gorevlerı yapmssan zaten vatandas olmaya hak kazanmıssındır ...
ben hunter ı master ım (adam avcı meslegı) olarak secmıstım ...
sorun olmamıstı ..
oyunda kımseyı kesmek sorundegıl teketek de sol-sag-sol sag-sol-sag kombınelerınıduzgun tımıng le yaparsan sorun olmaz ...
thıef ler sehrın harbor kısmında ...
en sag kısıma gel suya atla bır kapı goreceksın ...
ama geyıge pazar alanındakı hırsızı bul yakalat sonra bır asasın gonderıyorlar vs ...
kolay yanı kas bıraz halledersın ...
Sosyal ağlarda paylaş

Thief olayını halledemedim de level 8 oldum..
milita ya girdik allah'ın izniyle ehhe gittim birde black trol kestim =P [god mode rules yoksa kesilmiyo :D ] blacksmith in app iyim ben yolda gezerken orc geldi bitane aldık aşağı =P[hline]The Legends will never die
KinGpiN
the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

Blacksmith'in görevi hiç zor değil. Şehirde Bartok diye bir eleman var 50 gold verince ava çıkılabiliyor. İşte o elemanla ava çıkcan. Orc Scout dalıyor damage bile almadan alıyosun aşşağa bitiyor. Alchemist olayınıda Zuris denen bir adam var marketalanında o adam çok yardımcı oluyor. Zaten Dragonroot dışındaki otlar çok kolay bulması. Dragonroot'da sanırım fenerin yanında ama fenere arkadan dolaşman lazım çünkü etrafındaki Banditler aşırı güçlü
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada god mode ile troll kestim demişsin. Ben ilk Troll'ümü level 8 iken kestim damage bile almadan )hile falan yok). Black Troll'üde level 15 ken falan ama level 8 olsamda pek farketmezdi. Yapman gereken tek şey etraflarında dolaşıp vurmak. Trolller çok hantal hayvanlar.

Moe denen adamıda level 4'üm (en baştan Dragon Slayer olmak için başladım) yeni kestim. Tek yapman gereken etrafında dolaşıp sana vurmasını engelleyip , vurmak.

Etrafında dolaşma taktiğini kavrarsan oyun süper basitleşir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yazıcağımı şaşırdım =).Militiaya daha hızlı katılmanın yolu yok mu diosun adam git hırkızları bul diyor öyle yapmak en iyisi.Bu arada girerken merchanttan kağıdı istemek cok cok büyük bir hata bence valentino the handsome (the handsome ı kendisi diyor bu arkadaş) öğle saatlerinde water priest vaaz verirken lower town'ın meydanında duruyor o adam asla kimseye borçlı düşme diyor bu arada bu adama bulaşırsanız zçış oluyor çok fena adam direkt öldürttürüyor.[hline]Kan;
Silinsede temizlenmez
Temizlensede izi daima
Orada öylece durur...
U|A

Sosyal ağlarda paylaş

Hırsızları bulma olayı baya karışık. Ben şans eseri Militia'ya girdikten sonra çözdüm. Blacksmith amcanın ya da bizzat Hakon the weapon dealer'dan aldığın bandit avlama görevini yapıcaksın. bir balık var banditlerin sandığının içinde, o balığı açınca bir mektup çıkıyor , bu mektubu balıkçıya verirsen sana baya güzel şeyler veriyor ve thieves guild hakkında bilgi veriyor. Sonra Harbor'daki Kardif'in Pub'ı var. Ordaki Nalbur'mu ne var, onun görevini al ama yapma bence ve Lord Andre'ye ispile elemanı. Sonra Market alanında Jora dene adam Rengard(böyleydi galiba) ın cüzdanını çaldığını söyliyecek. Rengard ile konuşunca kaçmaya başlıycak, yakala onu , parayı geri al ama gidip Lord Andre'ye söyleme. Neden dersen Thieves Guild'e alınmıyorsun söylersen. Militia'ya en güzel yol citize olup öyle girmek. Thieves guild'e katılırsan zenginlik kapıları açılır yani sana =) Herneyse işte elemanı serbest bırak parayı alıp. Sonra Kardif ile konuşunca sanırım, sana birinin seni balıkçının arkasında beklediği söyliycek. Bu eleman sana saldırcak. İçinden çıkan anahtarı al. Lares'e bu anahtar hakkında sorarsan sana söyliycek thieves guild'i. İşte in aşşağı doğru inen patikadan ve gemilerin yanından geçerek ve kıyıya paralel ilerle. Sağ tarafında thieves guild'i göreceksin ... Gerisi sana kalmış.

[Bu mesaj Predator- tarafından 10 July 2003 11:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler banditleri kesmedende yapılıyor bu olay bakın...

Önce gidip Jacko mu Jako mu ne öyle bir vendor var marketplace in en üstünde herneyse seni kim soydu falan diyorsun ha hatta ismini hatırlayamadım geceleri barda (harbor) gündüzleride warhouseun arkasında bulduğunuz bir adam var adam kılıcını ona satmış adını söylüyor falan neyse.Bu jako beni soydular diyor getirecem diosunuz adam nie diyince thieves guild hakkın neler biliosun diyorsunuz oda getir söyliyecem diyor eğer sabah vendorların yeni açıldığı saatteyseniz vendorların ve barracksın kesiştiği yerde bir lamba var orda Rengarou mu ne öyle bir tip var ona soruyorsunuz sen çalmaşın ibiş ver hemen falan diyorsun.Adam başlıyor koşmaya takip edemezseniz yerini söyliyim baracksın harbour a direkt inen bi merdiveni var ordaki meşe ağıcının altında gotcha diyorsunuz adamdan parasını isteyin gidin balıkçıya verin size landslord diye tipin adını veriyor biliyor falan diye.Yada bu rengarouyu andreye satıp harbour balıkcisinin arkasina gidiosunuz adam sizi öldürcem diyor anahtar onda.[hline]Kan;
Silinsede temizlenmez
Temizlensede izi daima
Orada öylece durur...
U|A

Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben magician ım su an lvl 8 im 9 a yaklaştım ve oyunu sevmeye başladım:) fire arrow ve create goblin skeleton runelerim var ve şu an etrafta dolanıp yaratık kesiyorum cok hızlı lvl alıyorum 3 fire arrowda lurkeri alıyoruöm aşşa ve direk 100 xp:) field raiderları ve goblinleri 2 arrowş black goblinleride 3 veya 4. dead harpy tavernin ilerisinde bi cave buldum içindee black goblin kaynıyo dagıttım fire arrowla:) en ii xp yolu yaratık kesmek daha bana ulaşamadan gebertiorum:P
onar's farmdan black troll kesme görevi aldım şimdi onu denicem ama fire arrowla ölecegini sanmam (ölürse yazıklar olsun)
bu arada bi soru sorim bende su an sadece 2 rune var birisi test of fire sırasında quest sonucu buldum digerinide mage olunca hediye verdiler ama oyunda nerden bulucam boş rune?? henüz satan kimseye rastlamadım ve dünyanın büyüsü var öğrenilecek[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Osases-lvl 35 infiltrator Alb/Kay
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda topu topuna 15 tane falan var sanırsam. O yüzden gerekli büyüleri öğren, 1. 2. levellara fazla verme. Onun yerine alchemy öğrenip kalıcı etki yapan , mesela str arttıran, iksirleri öğrenip kılıçta kulan azcık. Tabi pure mage olcam dersen kendi seçimin =) Sadece çok harcama rune'ları[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

evet pure mage im ben:) dun aksam black trollü kestim hemde acaip rahat hehe. 7 tane goblin skeleton summon ettim sora trole fireball çakıp geri çekildim. goblinler zate acaip hızlı hreket ettikleri için troll hiç vuramadı bende olen goblin olunca arkadan summon olayına devam ettim hehe direk aldım aşşa ya komikti baya:P
büyü olayına gelince şu an lvl 11 im fire arrow, summon goblin skeleton ve fireball runelerim var bi tanede boş rune üm var ama harcamicam onu ileride kullanmayı düşünüyorum ancak mage de şu kötülük var; her bir rune ü hazırlamak için 5 lp gidiyo keşke bunların hazırı satılsa:)[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

evet baya kötüymüş o . Son büyüler aşmış olduğu için dikkatli harca. Son adada 1 ya da 2 tane bulabiliyorsun. Birde Upper Quarter'daki Lehmar denen uniq şeyler satan adamdada chapter 5 te falan oluyor onuda kontrol et.[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

ok sagol. runeleri harcamamaya dikkat ediyorum şu an bi tane boş rune üm var aslında onla circle 2 den ice arrow yapacaktım ama fireball yeter diye düşündüm. gerçi şöyle bir durum var bi tane cave buldum içinde skeletonlar ve paladişnlerin armorlarından giymiş skeleton warriorların oldugu. o worriorlara fire işlemiyo gibi bişi nadir dmg alıyolar beceremedim acaba ice arrow da ha mı ii olkur diye düşündüm ama boşver ben runeleri mi saklim ileride destroy undead büyüsü alırım olur biter:)
bu arada aklıma geldi bi soru sorucam: chapter 2 nin başında upper quarterda elemanın biri benden snapper claw istedi karşılıgında da rune vericek. snapper çok var ama claw bulamıyorum yoksa onun içinde hunter da train mi olmak gerekiyo??gerçi adam bana valley of mines da bulursun demişti ama sonucta snapperdan çıkıyosa her yerde çıkması lazım.[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...