Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frp, Power Play?

skyly

Öne çıkan mesajlar

said:
Quarthon, 13 Ağustos 2005 20:14 tarihinde demiş ki:
bizde insanız. hr $eyi dmden beklememek lazım ama :)

Doğru herşeyi Dm den beklenmek yalış tabii Dm herşeyi yapıyorsa.

Powerplayer olayı ise daha öncede söyledim uzun süreli bir oyun için ise pp ye gerek yok ancak günü birlik kısa süreli ise pp gerekli ki oyunu biraz zevki çıksın tabii abartı olmicak lvl 5-6 fealn ne öle yuhaa diye dalmicak neden annnneee diye kormicaklar o lvl da oynicaklar.[signature][hline]IsAbeLLa, 09 Ağustos 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
ben tangaya tanga demem tanga benim olmadıkça..

Anialeyn - Priest(60)
Sosyal ağlarda paylaş

Gunubirlik live action oynadıgımızdan bir$ey diymem. onunda hazırlıgı anamızı aglatıyor. genelde 2 dm kullanıyoruz. size kucuk bir tavsiye; onemli bir npc yi ba$ka bir dm(kesinlikle on hazırlıklardan habersiz) kullansın. oyunda problem daha az oluyor. konuyla alakasız ama ne zamandır soylemek istiyordum. [signature][hline]i demand nothing,
but i want it all....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ancalagan, 13 Ağustos 2005 21:48 tarihinde demiş ki:
satanist işi ecnebi hileleri kanmayin bunlara !!!

Umarın bunu şaka amacıyla söyledin öyle kabul ediyor ama söyledin şaka değilse ve frp ile ilgilediğim için satanist olarak görünüyosam

*!Ewet ben Satanistim ve bundan gurur duyuyorum* :)[signature][hline]IsAbeLLa, 09 Ağustos 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
ben tangaya tanga demem tanga benim olmadıkça..

Anialeyn - Priest(60)

[Bu mesaj slayer77 tarafından 14 Ağustos 2005 01:35 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj slayer77 tarafından 14 Ağustos 2005 01:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şaka amaçlı olmasaydı bu foruma adımını atmazdı:-)
siz pp yapmayın bırakın millet yapsın nolacak
hep dirizit okumaktan oluyor bunlar peeeh....
bakalım hangimiz "ben bruenorum" diyip camdan bir varille atlayacak.
yok mu lan ejder buradaaaa!! yakarım uleeenn!!![signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaleidoscopic, 15 Ağustos 2005 10:54 tarihinde demiş ki:
şaka amaçlı olmasaydı bu foruma adımını atmazdı:-)
siz pp yapmayın bırakın millet yapsın nolacak
hep dirizit okumaktan oluyor bunlar peeeh....
bakalım hangimiz "ben bruenorum" diyip camdan bir varille atlayacak.
yok mu lan ejder buradaaaa!! yakarım uleeenn!!!

Lutfen, bi de cebinde kılıc olucak atesten koruyan.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

az daha bok yoluna gidiyordum bak iyi oldu.
"alo? yüzbaşıoğlu mu? elinizde ateşten koruyan pala var mı? var? ne kadar peki? 400le 600 milyon arası? peki tamam. teşekkürler."[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

dmlere pp yi azaltabilmeleri için tavsiyem xp olayını kaldırın nasıl olsa xp yi verende alanda sensin o yüzden oyuncuların lvl atlamayı beklemelerine engel ol rp ye yoğunlaşsınlar öteki türlü giriyolar dungeona işlerini yapıp questi tamamlıyolar sonra lvl atlamama şu kadar kalmış gidiyim sağda solda bişi varsa onu kesiim mantığı güdülüyo buda oyunu mahvediyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldebaren, 20 Ağustos 2005 17:16 tarihinde demiş ki:
dmlere pp yi azaltabilmeleri için tavsiyem xp olayını kaldırın nasıl olsa xp yi verende alanda sensin o yüzden oyuncuların lvl atlamayı beklemelerine engel ol rp ye yoğunlaşsınlar öteki türlü giriyolar dungeona işlerini yapıp questi tamamlıyolar sonra lvl atlamama şu kadar kalmış gidiyim sağda solda bişi varsa onu kesiim mantığı güdülüyo buda oyunu mahvediyo
Ohoooooo ooooooo o tarz oyunlara zaten ne frp ne rpg ne pp nede rp deniyo.......iste wizards zaten bunun icin minyatur oyununu cikardi bu tur arkadaslar zar atma hirslarini gidersin diye.. =)[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GenjuroXXX, 22 Ağustos 2005 17:19 tarihinde demiş ki: Ohoooooo ooooooo o tarz oyunlara zaten ne frp ne rpg ne pp nede rp deniyo.......iste wizards zaten bunun icin minyatur oyununu cikardi bu tur arkadaslar zar atma hirslarini gidersin diye.. =)

yok canım gayet güzel rp de oluyo zarda atılıyo bi paladinin evil lordun aşçısına 5-10 xp için buda kötülüğün uşaklığını yapıyo diye saldırması(aşırı bi örnek oldu farkındayım) daha mı iyi sence yani?[signature][hline]don't panic!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...