Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnferno atma dağilir ok atma chilli kaçar

Shaklaban

Öne çıkan mesajlar

Nedir bunlar böle inferno dağitmio bence ama yinede atmıorum çünki fazla mana yiyiyor.Vede kardeşime troll golem keserken o okluyor daha bir defa olsun chill mill kaçmadı.Kim uyduruyor böyle şeyleri anlamadım.[signature][hline]ID ::Shaklaban::

[Bu mesaj Shaklaban tarafından 23 Ağustos 2005 03:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ok kolpa da inferno olayı doğru. (En azından benim girdiğim golemlerde infernosuz taş gibi oynuyoz ama inferno kullanınca topla toplayabilirsen.)[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: Costa
Lvl: +10
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi
Sosyal ağlarda paylaş

inferno nasıl dağıtıyormuşki? ilk kez duydum? ya ice mage iyi toplarsa infernoya gerek kalmaz zaten burstle alırsın rahat hem az mana alıyo hem daha çok vuruyo onun dışında adam dağınık halde çekmişse mobları kaçırmamak için inferno basacan yoksa arkada sağda solda uzak kalanlar geri gidiyor...
ok olayıda sen aoe ederken gelipte birine ok atarsan ve magelerden farklı yöne gidersen gruptan ayrılma ihtimali var ondan diyorlar yoksa chill niye kaçsın ki???
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de lightning alan atma blizzardın etkisi geçer olayı war.Bütün clanı bu olayın tamamen yalan olduğuna inandırmak günlerimi aldı partylerde ice alan kullanmaktan light mage olduğumu unuttum.Ama light alanlar harpyleri dağıtıyo çünkü bazıları stun olup geride kalıyo[signature][hline]Nick= SnOw_MaGe
Level= 58
Clan= Reaction
Server= Ares
Irk= Karus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SnOw_MaGe, 23 Ağustos 2005 10:11 tarihinde demiş ki:
Bi de lightning alan atma blizzardın etkisi geçer olayı war.Bütün clanı bu olayın tamamen yalan olduğuna inandırmak günlerimi aldı partylerde ice alan kullanmaktan light mage olduğumu unuttum.Ama light alanlar harpyleri dağıtıyo çünkü bazıları stun olup geride kalıyo

AOE partilerinde inferno ve light kullanılmamasının nedeni fazla animasyon olması ve lag yapmasıdır. Başka hiçbir yan etkisi yoktur.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

İnferno olayı dağıtma için değil, kullanıcının bilgisayarı ile alakalı bir şey, aoe partilerinde inferno kullanırken(bilhassa harpy de) npc grubu kalabalık geldiği için ve herkesin bilgisayarı da aynı kalite ve seviyede olmadığı için bu bazılarına lag yapıyor. İnfernoyu bundan dolayı atmanı istemiyor olabilirler. Başka bir sebebi yoktur.

Light olayına gelince, eskiden ciddi ciddi light atınca buzun etkisi geçiyordu. Harpy partilerine mesela light mage hiç almıyorlardı. Sonradan bu olay değişti yada düzeltildi sanırım... bu konuyla ilgili bildiğim kadarı bu..[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 23 Ağustos 2005 11:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Banada dağılır demişlerdi denemedim henüz bilmiyorum ama önceki diez deneyimlerimden çok rahat kullanırken hatırlıyorum infernoyu bilhassa daha iyi bir dmg ı olduğu ve ıskalam oranı olmadığı için.

Lag olayı ise umrumda olmazdı eğer lag için yapılıyorsa saçma olmuş zaten harpy ci isen lagı karesi karesine ezbere bilmen gerekiyor bi kere inferno da diil ki her zaman lag olur diezin laglı günlerinden sadece ice mage in bliz attığını görüyorduk sonra bi bakmışız derudayız ve harpy ler kesilmiş ölende yok![signature][hline]Çok hızlı level kasarım!
Uyku yemek tuvalet olmazsa.
İlk 8 saatte eslant a girerim!
Sosyal ağlarda paylaş

inferno kullanılmamasının sebebi lag yaratması ve burst ün infernodan zaten daha fazla vurmasıdır.Lag umrunuzda olmayabilir ama benim ve birçok kişinin umrunda.Neden daha iyi bir seçenek varken,saçma olan birini seçelim ki?
Not. Troll/golem için inferno kullanılması yararlı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

inferno daıtmaz sadece kaksi ninde dediği gibi bilgisayarı kasar buna lag denmez bilgisayarı kasma denir lag ile bilgisayarın kasılması ayrı şeylerdir.neyse light mage e gelince ben ilk kez böyle bişey duyuyorum sadece baya güçlü light mage ler ( blood dan bi light mage mesela) harpyde bazen harpyleri stunluyorlar harpyler birden duruyor :D bi tek onu biliyorum blizzard ı kaldırdığını ilk kez duydum.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 12***
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +8..
Class : Arch Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 50/0 :D
Level : 60
Açıklama : set chitin +3 :)
Class : Berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

inferno attınmı dağılır diye bişi yok.;
ama ice den yani blizzrardtan sonra toplanan lureye 2..3 tane inferno atınca. toplu haldeki lurede (bazen)dağılmalar olabiliyoe; ama fazla değil:sadece burstu öndekiler yiyo arkadaki bi kaçtane kalıyor
dibine dibine not:harpylerin arasında mesela 3 raven harpy war diyelim: blizzrad ve burstlarla hepsine atak veriyosun ama inferno kullanıldığında ravenler biraz arkada kalıyor ve burstların çoğunu yemiyor.onun için harpy partyleri deru ların oraya kadar iki geri bi ileri yapıyor :D
sonuç:infernosuzda rahat kesilir;because burst infernodan daha fazla wurur ama illede inferno atacam dersenizde bişi olmaz: salla gitsin :D

[Bu mesaj marksman tarafından 23 Ağustos 2005 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...