Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6x Warrior icin Ares/Elmorad uygun clan ariyorum!

electroreflex

Öne çıkan mesajlar

Ares serverinda ikamet etmekte olan barbarian/blademaster lvl61 charima turkler tarafindan kurulmus olan, teamspeak kullanan, clan ici yardimlasma olayini doruk noktaya tasimis, boss hunt'i meslek edinmis grade 3 ve ustu clan aramaktayim... esenlikler dilerim.. :D

[Bu mesaj electroreflex tarafından 22 Ağustos 2005 17:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

guzel fikir de jade hanimi araki bulasin :) bi savasta karsima cikti... orc townda istiladaydik... tam bisi soliim dedim arkamdan orclar dalip yatirdilar.. kapaklandik jade real in onune haha.. bu foruma uye sanki zati muhterem.. ole hatirliyorum..[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
electroreflex, 22 Ağustos 2005 17:05 tarihinde demiş ki:
Ares serverinda ikamet etmekte olan barbarian/blademaster lvl61 charima turkler tarafindan kurulmus olan, teamspeak kullanan, clan ici yardimlasma olayini doruk noktaya tasimis, boss hunt'i meslek edinmis grade 3 ve ustu clan aramaktayim... esenlikler dilerim.. :D

[Bu mesaj electroreflex tarafından 22 Ağustos 2005 17:07 tarihinde değiştirilmiştir]

bence de patriota gir...teamspeak vardiolar bak,claniçi yardımlaşma olayı biraz kıt çünkü birkişiye item gittikten sonrasıra varsa 95 kişi sonra sana bidaha gelesiye OoOoOoOo...gradeleri hemide2(95 kişiolmasına rağmen grade1 olamamakda bir becerio başka....)ama bence the_others gibi bir efsanaye üye ol(tabiki aralarına kabul ederlerse)gradeleri 3 fln pelerin yok ama arkadaşlık ve kardeşlik hadsafada...
1.The_others
2.the_others olmassa patriota gir...

edit=Taşlar...
[signature][hline]Stafla adam doğrarım.....

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 22 Ağustos 2005 18:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 22 Ağustos 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
said:
electroreflex, 22 Ağustos 2005 17:05 tarihinde demiş ki:

bence de patriota gir...teamspeak vardiolar bak,claniçi yardımlaşma olayı biraz kıt çünkü birkişiye item gittikten sonrasıra varsa 95 kişi sonra sana bidaha gelesiye OoOoOoOo...gradeleri hemide2(95 kişiolmasına rağmen grade1 olamamakda bir becerio başka....)ama bence the_others gibi bir efsanaye üye ol(tabiki aralarına kabul ederlerse)gradeleri 3 fln pelerin yok ama arkadaşlık ve kardeşlik hadsafada...
1.The_others
2.the_others olmassa patriota gir...

edit=Taşlar...

amacın yine taş atmakmı? kendi clanını öv yeter ama ya bu kadarda olmaz patriot sana kazık mı soktu da bu kadar üstüne gidiosun? ben o clandayım diye söylemiyorum bunları ama başka clanada aynılarını söyleseydin tekrardan bunları söylerdim sana. var bi ağrın ondan böyle konuşuyosun.
neyse kardeş kararı sen vericeksin istersen hepsine bi gir dene hangisi daha güzel hangisi sana daha yatkın onda kal.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 52xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ya evet çok söyleyen var . ben ona bişey demiyorum. seviyorum diyende var nefret ediyorum diyende ama bu burda o kadar çok konuşulduki artık yeter yani bu forum milletin clanına bilmemnesine b.k atma forumu değilki .
Kendi clanını veya arkadaşa tavsiye edeceğin clanı öv oda hangisini seçerse anlaşırsa girsin o clana yeterki şu patriot u veya başka bi clanı lekeleme[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 52xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 23 Ağustos 2005 14:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dun bi partide jade real ile karsilasip kisa bir iletisme sonucu patriot'a girmis bulundum.. oyuncu sayisinin fazla olmasi her daim cesitli serverlarda clandaslarinla takilabilmeni sagliyor.. teamspeak sunuculari (sunucumuz da diyebilirim artik) mevcut. henuz aktif olarak kullanmaya baslamis olmasamda ileride faydasini gorecegimi dusunuyorum.. ilgilenen msg gonderen tum arkada$lara te$ekkürler!....... ;)[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr

[Bu mesaj electroreflex tarafından 23 Ağustos 2005 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...