Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bn neciyim yaa:D???

Maxuth

Öne çıkan mesajlar

bosver sen dalgana bak tarz olmak zorundam1 bende hard rock dinlerim genelde ama can1m s1k1l1r ucan bana 3-5 metal yollar onu dinlerim yada 2pacci bi arkim ceza meza yollar dinlerim dalgana bak devam et ama love will tear us aparti mp3 player1ndan eksik etme [en azindan nbm için =)][signature][hline]Demokratik Pati Örgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

Müzik dinlerken illa bir gruba, bir topluluğa ait olunması gerekildiğinin düşünülmesine kıl olmaktayım. Müzik tümüyle bireysel bir zevktir, Ceza ile Metallice, Rap ile metal aynı listede olmuş ne yazar?

Ben de karmakarışık dinlerim bazen hele kafam da dağınıksa, Mozart bitince Iron Maiden açarım, şimdi ben de manyak mı oluyorum klasikten sonra metal dinlediğim için? Saçlarım uzun değil(zaten kalmadı kafada üç tel), piercingim yok, bira sevmem, siyah tişört giymekten nefret ederim, bunlar benim metal dinleme zevkimi elimden alabilirsiniz mi demek, ben "Metalciler Klanı"na katılamıyor muyum? Yapmayın yahu.

Müzik evrensel olduğu kadar bireyseldir, hoşuna ne gidiyorsa odur dinlemen gereken. Müslüm Baba'dan bir şey duyarsın, ömrün billah metal dinlemişsindir ama dokunur bir yerine, bir şey klik diye yerine oturur, seversin o parçayı. Ama o an "Yok ben metalciyim Müslüm de neymiş Peeeh" deyip arkanı döndüysen hiç müzik dinleme daha iyi.

Bu arada 15 yaş altı mısın, gelişir büyürsün diyen arkadaşın da kendini ne zannettiğini, kaç yaşında olduğunu ve müzik eleştirmenliği mi yaptığını açıkçası çok merak ettim...[signature][hline]Rampaların ustası, Liv Tyler'ın hastasıyım.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 15 yaşla falan alakası yok.. Kulağa güzel gelen hertürlü müzik dinlenir...

Mesela ben popta dinlerim, metalde dinlerim, rockta dinlerim, oldschool hiphopta dinlerim.. 15 yaş altımıyım ben? Yoo...

İnsan hertürlü müzik türünü dinlemeli bence..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

Metalle klasik muzik cok alakalıdır zaten, rock ile blues da aynı sekilde. Yakından ve dikkatle dinlerseniz aralarındaki benzerligi anlayabilirsiniz. Biri daha sert digeri daha yumusak sadece.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maxuth, 20 Ağustos 2005 17:20 tarihinde demiş ki:
Zenphex misin nesin bnce snn ölmen lasım.Böle dar kafalı olmak bayaa zor olmalı..
Duende,joy division mp3çalarda sni beklio:D

Vallaha ölmem lazım... Ancak ölürkende rap ve metalin (numetal hariç) bir arada olmamasını savunacağım..

Dar kafalı olmak çok daha iyi oluyor bir çok kişiyi kolayca rap dinlediğinden hayatımdan silebiliyorum.. Eğlenceli...[signature][hline]www.blind-guardian.com
Sosyal ağlarda paylaş

zenphex, rapçileri bu kadar üzme lütfen, çok ihtiyaçları var senin gibi "kaliteli" müzik dinleyen müthiş kulağa sahip arkadaşlara! müzik zevkleri için bi insanı yargılayan bi zihniyetten ne köy olur ne kasaba.

maxuth bey, takılın efendim kafanıza göre, bakmayın siz "şu kakadır, bunla bu yanyana gelmez" diyenlere, dinleyin hepsini, tadını çıkarın müziğin.

ayrıca zeytin, bu forumda bazı kelimeleri hiç sevmiyoruz, daha önce de kullandığını gördüm bitakım lafları, plz diyorum biraz daha dikkat.[signature][hline]Mnye etoh nadoh kahk zoobee v zadnetze.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zenphex_Majoram, 21 Ağustos 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
said:
Maxuth, 20 Ağustos 2005 17:20 tarihinde demiş ki:
Zenphex misin nesin bnce snn ölmen lasım.Böle dar kafalı olmak bayaa zor olmalı..
Duende,joy division mp3çalarda sni beklio:D

Vallaha ölmem lazım... Ancak ölürkende rap ve metalin (numetal hariç) bir arada olmamasını savunacağım..

Dar kafalı olmak çok daha iyi oluyor bir çok kişiyi kolayca rap dinlediğinden hayatımdan silebiliyorum.. Eğlenceli...

abicim bi zamanlar senin ne dinlediğini düşünürsek bence bir insanı sırf dinlediği müzik yüzünden 9. level "power word: kil" büyüsüne tabi tutmamalıyız (=

di mi ama?
Sosyal ağlarda paylaş

zenphex
Bi insanı dinlediği müziğe göre değerlendirdiini kabul ediosn yani bnce bu sosyal ırkıçılığa girio.ii bişe diil yani.Rap we metal bnce çok güsel uyuşuo sana göre diil de bana göre ööle yani napiim mp3çalarıma koymiimi bunları.Dinlemek istiorm!!![signature][hline]Aşk çiş gibidir,gelirse tutamazsın,tutarsan ağrı yapar...
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen kendinizi "ben şucuyum uleen" diye kısıtlamayın, ne geçerse elinize rahat rahat dinleyin. arkadaş çevrenizi de her türlü adamdan oluşturursun sonra. yemişim tarzı bir diğer deyişle.
e şimdi ben pink martini hastasıyım, ama moonspellde dinliyorum, sezen aksu da severim, Led Zeppelin hastasıyım....
"tarz kuramı"na göre benim deli, hatta ileri derecede şizofren olmam gerekiyor. valla henüz buna daie bir belirti çıkmadı.
(not: yukarıdaki paragraf hava atmak için değildir, az buçuk araştırma yapıp cd mp3 vs vs edinen her insan yapabilir.)

senin neci olduğuna gelince, valla genel olarak popüler ne varsa doldurmuşun, hepsi göz önünde olan şarkılar o yüzden söylemesi zor.
tavsiye istersen sana led zeppelin, pink floyd, deep purple, the doors tavsiye ederim. her evelazım gruplar:) diğer türden yardımları nasılsa alırsın:-)[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
dilinizden utanmayın!
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...