Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bn neciyim yaa:D???

Maxuth

Öne çıkan mesajlar

İşte mp3çalarıma bi haftalık yüklediim şarkılar bunlar:
Herkes amma değişiksin dio,sanırım bi tarzım yok...
Bide bnim sewebileceğim şarkı önerebilirmisiniz?
lp-be myself
lp-dont stay
.
.
...8tane daha lp işte:)
apocalyptica-nothing else matters(cover)
almora-cehennem geceleri
adventura-obsession
alientantfarm-smooth criminal
amerie-touch
athena-beyoğlu(cover)
beasty boys feat. cypress hill-watcha want
bob marley-no woman no cry
ceza-neyim varki
ceza-tamam
ceza-pardon
black eyed peas-dont lie
black eyed peas feat papa roach-anxiety
busta rhymes-break ya neck
craig david-walking away
cranberries-promises
crazytown-drowning
cypress hill-catastrophe
creed-my sacrifice
deftones-my own summer
deja vu-kendin coş
direc-t-hasret
duman-içerim ben
eminem-way I am
evanescence-bring me to life
gorillaz-feel good inc.
greenday-time of your life
greenday-wake me up when september ends
ja rule-Im real
korn-onecover)
korn-word up
korn-limp_all in the family
korn-did my time
kurban-yalan
kurban-yosma
limpbizkit-eat you alive
limpbizkit-phenomenon
ludacris-move bitch
manga-bitti rüya
metallica-sad but true
metallica-turn the page
outladish-aischa
pentagram-in esir like an eagle
pentagram-1000in the eastland
pod-sleeping awake
puddle of mudd-she hates me
p.diddy-I will missing you
rage against machine-wake up
rhcp-californication
şebnem ferah-yağmurlar
seether-remedy
sum41-still waiting
sum41_ludacris-get back
soad-aerials
soad-chop suey
the offspring-meaning of life
the offspring-keep'm seperated

Biras karışığım galiba...[signature][hline]Aşk çiş gibidir,gelirse tutamazsın,tutarsan ağrı yapar...
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ya tarz da neymiş:D
Yaa metallica yı da sewiorm cezayıda alla alla nie sileyim ki?Kulağıma hoş gelio işte silmek istemiorm...Saygısızlıkmıdır metallicaya,cezayla aynı listede olmak???[signature][hline]Aşk çiş gibidir,gelirse tutamazsın,tutarsan ağrı yapar...

[Bu mesaj Maxuth tarafından 19 Ağustos 2005 21:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben punk ım şucuyum bucuyum.yok metalboy um yok playboy um bunlar yalan.zaten böle millete artistlik olsun diye palyaçoluklar yabıolar.önemli olan müziği başkası için değil kendin için dinlemektir.sokağa cıkıp ben punk ım bol giyinirim. bak oramı deldirdim buramı deldirdim demek marifet değil rezilliktir bence.şucu bucu neci olma
Sosyal ağlarda paylaş

15 altı mi yaş?genelde o donemde oluor bole bi iki seneye ne sevdiğini tam olarak bulursun bana göre..ceza ve metalica ayni listede olmaz çünkü birini seenin diğerini sevmesi ilginçtir..farklıdırlar..yoksa nası yaparsın aggh deil yani..ben ikisini de sevmem ya neyse: )..diyeceim odur ki kasma dinle nasıl olsa bulursun doğru yolu: )[signature][hline]it will take a little time,might take a little crime
to come undone..we'll try to stay blind to the hope and fear outside...hey child stay wilder than the wind and blow me in to who do you need? who do you love?when you come un
done

[Bu mesaj dina tarafından 20 Ağustos 2005 00:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dina, 20 Ağustos 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
under 15 mi yaş?

arkadaşlar lütfennn böle yazımlardan kaçınalım under 15 mi yaş nasıl nece bir cümledir anlamadım 15 altı demek daha kolayken nese..

ben 15 altı değilim ama zaman geliyor hüzün büzün olmak istiyorum yeni çıkan güsel şarkıları dinliyorum işte zeynep kasalinidir çetin çetinhödö fln da olabilir.. ama deli gibi şebnem ferah hayranıyımdır. özlem tekin de dinlerim barış manço da yeri gelir ahmet kaya da dinlerim cem karaca da. metallikayı çok severim korn ve offspring gibi aktif grupları dinlerim ayrıcana led zeppelin de dinlerim iron maiden da dinlerim güzel şarkı olur black eyed peas dinlerim sonra 50 cent dinlerim lloyd banks sonra limp bizkit sonra ogün sanlısoy mor ve ötesi geçerim tabii ki duman, kurban da güzel falan falan[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 20 Ağustos 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
said:
dina, 20 Ağustos 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
under 15 mi yaş?

arkadaşlar lütfennn böle yazımlardan kaçınalım under 15 mi yaş nasıl nece bir cümledir anlamadım 15 altı demek daha kolayken nese..

ben 15 altı değilim ama zaman geliyor hüzün büzün olmak istiyorum yeni çıkan güsel şarkıları dinliyorum işte zeynep kasalinidir çetin çetinhödö fln da olabilir.. ama deli gibi şebnem ferah hayranıyımdır. özlem tekin de dinlerim barış manço da yeri gelir ahmet kaya da dinlerim cem karaca da. metallikayı çok severim korn ve offspring gibi aktif grupları dinlerim ayrıcana led zeppelin de dinlerim iron maiden da dinlerim güzel şarkı olur black eyed peas dinlerim sonra 50 cent dinlerim lloyd banks sonra limp bizkit sonra ogün sanlısoy mor ve ötesi geçerim tabii ki duman, kurban da güzel falan falan

canım kardeşim canım arkadaşım eğer yukarda yazanları okumaya falan tenezzül edersen ki gördüğüm kadarıyla pek içinden gelmior onu deiştirmiş olduumu görürsün.."ben de laf sokucam hede hodo durtusu"yle hareket edersen bole yaparsın ancak..acıdım sana yazıları keşke "ay laf sokmalıyım kavga çıkarmalıyım of süperim abi" mantığıyla okumasan..yazık..[signature][hline]it will take a little time,might take a little crime
to come undone..we'll try to stay blind to the hope and fear outside...hey child stay wilder than the wind and blow me in to who do you need? who do you love?when you come un
done

[Bu mesaj dina tarafından 20 Ağustos 2005 00:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ranCid, 19 Ağustos 2005 21:31 tarihinde demiş ki:
ben punk ım şucuyum bucuyum.yok metalboy um yok playboy um bunlar yalan.zaten böle millete artistlik olsun diye palyaçoluklar yabıolar.önemli olan müziği başkası için değil kendin için dinlemektir.sokağa cıkıp ben punk ım bol giyinirim. bak oramı deldirdim buramı deldirdim demek marifet değil rezilliktir bence.şucu bucu neci olma

kesinlikle katılıyorum senin tarzın maxuth tarzı olsun gerisi yalan olur olur zaten...

[Bu mesaj eldebaren tarafından 20 Ağustos 2005 01:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

karışık bir playlist işte. hoşuna giden şarkıları sıralamışsın sadece. bazı şarkıları o tarzı sevdiğin için değil, sırf şarkı hoşuna gittiği için dinlersin. rap/hip-hop sevmem mesela, ama cartel, mchammer, run dmc'nin bir-iki şarkısı hoşuma gider.

ordaki korn, linkin park, crazy town, limp bizkit, sum41, soad, offspring gibi grupların ağırlıkta olduğunu görünce
numetal-punk gibi bir tarzın olduğunu söyleyebilirim[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa ezmeyin bniii,bn 17 yaşındayım.Yani fıstık,under 15 flan denilcek kdr küçük diilim.Bn hip-hop_nu metal_punk_alternatif we bilimum beendiim şarkıları dinleyen bi gencim:DTarzım bu galiba we eet coolum yeaaah;)[signature][hline]Aşk çiş gibidir,gelirse tutamazsın,tutarsan ağrı yapar...

[Bu mesaj Maxuth tarafından 20 Ağustos 2005 10:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...