Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muthis paintball donusu, perisan olmus insanlardan topic

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

herkesin bilmesi gerek bir olayd cunku bak birdahakine adminlerin bile gelebiletisi war buraya actigimiz iyi oldu iste hafta sonu olmaz bide eylulu basil olacak galiba 3-4 u olmasın rockın kok a gidiyorm[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kesin geliyorum tarih önemli değil. Bu arada zeytinburnunda tulum veriyolarmış o yüzden korkmayın (bu lafım kırmızılara). =)) Çağatay'ın her yeri ağrıyomuş bugün bütün gün evdeydi muaha[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh yapın valla çok eğleniyorsunuz farklı bir eğlence . bizim her round başladığında allah allah allah diye bağırıp boş mermi sıkmamız , vurulduğunda bulşma noktasına gittiiinde dier vurulanlarla dalga geçmek , vurduunda yüzüne gelen o zafer edası falan filan süper zevkli[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam anladik alla lalala bizde berk wardı ondan yenildik adam bacagiyla bizim yerleri gosteriyordu[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

ehehhe o atışı ben yapmıştım sana =P hızımızı alamadık acaip gaz olduk böle delta force ve cs türü bi his yaşadık sixo ile[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...