Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muthis paintball donusu, perisan olmus insanlardan topic

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

said:
SirAnubis, 12 Ağustos 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
=P oturarakta yada ayakta gayet iyi işimi yaptım hatta2 kere yattım 10 sn faalan onlardada vuruldum yatınca kontrol edemiorm silahı nişan almaa kalksan önünde koskocaman tüp yeri

Abi tüfekle nişan almayı bilmiyorsun galiba:D yan çeviriceksin azıcık tüp dışarıda kalacak birazda ileride tutunca gayet güzel göz gez arpacığı tutturabiliyorsun
Zaten omuza dayanmıyor bu silahlar, anında bulanıyor gez.[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.

[Bu mesaj Chemical tarafından 12 Ağustos 2005 19:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 12 Ağustos 2005 15:45 tarihinde demiş ki:
Birdahaki paintball indoorda ışıkları kapattırıcam:) karanlıkta yapalım bir el. şahane olur. fener getirsin herkez. Feneri olmuyan söler basit fenerler var bauhausta uygun fiyatlara toplar getiririm 1ytl kar yaparım ama üstüne:b

Ben olsam fenerimi açmazdım, ışık gelen herkesi, rakip olsun olmasın vururdum =)[signature][hline]Welcome back!!
Sosyal ağlarda paylaş

Onun için herkeze fener dağıtıcaz odaya girerken sağa sola bakcaklar
(fenerin tanesi 1-2ytl eder. alırım parasını ama pahalı değil)

Birde hakemlerin fenerlerini renkli vericem ki vurmayın adamları:) Kırmızı renge boyarım fenerin camını gayet ayırt edici olur. Yere doğru tutmalarını söylerizki ışık yapmasınlar eheh.

Aslında yeni bir moda başlatabiliriz.

Birde ultraviyole fenerler var küçük ledli. Boyalar ultraviyolede parlıyorsa onlardan bulmaya çalışıcam.[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

+1 chem para önemli değil yaparsan iyi olur ..[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CusTodeM, 12 Ağustos 2005 23:48 tarihinde demiş ki:
ne kargosu oha bidahaki bulusmaya getirir abi cd sonucta:P

ya bidaha ki bulusmaya kim ole kim kala gelmeyen falan olursa kesin bi sonuca baglasak daha iyi olur diye soyledim. bu arada chemical o tüftüflemi harac alcan yoksa spatulayla mi kazican :D[signature][hline]çok efendi ve mütevaziyimdir
Sosyal ağlarda paylaş

tAKA artık yavaştan başlasan diyorum araştırmaya. eylüle az kaldı. birde okul , dershane vs. durumları var ilk hafta yaparsak iyi olur.

son olarak tAKA sen olmasan napcaz la biz =))[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...