Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muthis paintball donusu, perisan olmus insanlardan topic

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Soldan 2. benim la kimse hatirlamiyo tabi gizemli biri olmak ayrı bişe =)

Oyun süperdi şahsen çok zevk aldım valla.Bizim takım dağıttı resmen :)

Bayrağı alıp basee depar attığımda fark etmediğim bi sürü sıyrık keşfettim eve geldiğimde biçilmişim resmen. 1 kere vuruldum onuda Custodem vurdu arkadan ama acıdan ölüyodum , 9-10 adamda vurdum. Anubisle arkadan gidişimiz süperdi. Bide son elde taka yanımdaykn vuruldum dedi bi döndüm kaskın göz kısmı tamamen boyalı muha =) Daha çok an var güldüğüm cidden süper gündü herkese teşekkür ediyorum. Eylül'de kesin bidaa yapalım.

[Bu mesaj Sixoms tarafından 10 Ağustos 2005 23:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada UrZa'yada burdan teşekkür ediyorum adam tam pro valla taktikleri süperdi =)[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada msn [email protected] (evet evet cesurum ..)[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

dıyorum ya ben gelırım kırmızıya kalmaz eşitsizlik sorunu[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...