Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muthis paintball donusu, perisan olmus insanlardan topic

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

said:
DynamicK, 11 Ağustos 2005 09:02 tarihinde demiş ki:
şakir geliyosa bende gelirim, rakip olcam onna vurucam paso
kedi ile şakir aynı takım olsun tam looser olurlar kedi dürüm göbegi yüzünden açık hedef :P

zeytinburnunda nerde varmıs yahu evimin dibi sayılır ora
geliyom ama hafta sonu olması lazım

urza nın heryeri prof olsa kaç yazar be karsısına geçince bişi yapamaz ( sen jozef ben senden daha jozef mi ne bi okul (kal ın ordaki) da yaptıgımız futbol macını hatırlatırım :P )

gel bakalim vucudunda bir agri hissedersin ama bir anda. ozaman josef falan anlarsin. futbol gibi oyun degil bu tam erkek sporu.[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

bide bir sonrakine gelicek insan olursa dahada toparlak olalim hem ucuza gelir hemde turnuva yapariz.[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

Bensiz paintball, dikensiz gül gibidir. Ben de istiyorum hüleeeyn[signature][hline]Paticik.com'a yarayacaksa, bu bölüm bir reklama ayrılmıştır... Herhalde yapsam yapsam Nescafe reklamı yaparım, süper bir şey ben günde 25 fincan içiyorum.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrı topic açın, bakalım kimler gelecek neler olacak.

Bu haftasonu bile olsa 2 asker hazır ben ve kardeşim (kaleidoscopic), isteyeni arabayla da taşırız.[signature][hline]Paticik.com'a yarayacaksa, bu bölüm bir reklama ayrılmıştır... Herhalde yapsam yapsam Nescafe reklamı yaparım, süper bir şey ben günde 25 fincan içiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
çeviklik göbek adımdır :)
yılan gibi kıvrılırım yere uzanırım ölü taklidi yaparım adam bakar dürter bu ölmüş der bıcagı saplarım ayaga alırım kelleyi sonra ehu

harbi fazla kaptırırsam falan urzanın beta testini devam ettiririm :)[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

"çeviklik göbek adımdır
yılan gibi kıvrılırım yere uzanırım ölü taklidi yaparım adam bakar dürter bu ölmüş der bıcagı saplarım ayaga alırım kelleyi sonra ehu "

Aha, Dyna varsa ben oynamıyorum :)[signature][hline]Paticik.com'a yarayacaksa, bu bölüm bir reklama ayrılmıştır... Herhalde yapsam yapsam Nescafe reklamı yaparım, süper bir şey ben günde 25 fincan içiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

mavi takımı bozmayın hele malkavian gelmesin =) -1 oluruz onla ehaueheauh adamda kamufle olma diye bi duygu yok öle yatıo heryerde vuruldumuda 2 saat sekio
indoor yapıcaksak kalabalık daha zevkli olur ama şu var daha pis acır diyolar gerçi bende acımıo koruyan bölgelerim var =P

bi dahakine gelicekler belirtsin olucağı zmn pmleriz falan ekek[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

resimde gözlüklü bombaların üstüne elini koymuş gibi duran genç kesin chem...

dimi ??

içinden acaba ham maddesi ne bunların die düşünüyo sanki[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

mavi rules..

[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...

[Bu mesaj SirAnubis tarafından 11 Ağustos 2005 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SirAnubis tarafından 11 Ağustos 2005 17:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...