Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muthis paintball donusu, perisan olmus insanlardan topic

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

adeksteki bi espri icimden geldi soyledim :P

olm berk nargileyede herkes gelmisti bi bu degil :P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyunda hersey mantıga sıgabilecek sekildeydi ama benim ally (Malkavian) abi adamla 2 kisi 3 kisiye karsilik verioruz insan siper alinca vucudunu saklar dimi ama bu şahıs vucudunu koruyo ama tek bacagini havaya kaldirio ve karsi takim en az 15 dk o nesnenin ne oldugunu cozmeye calisiyo acaba bir taktikmi bu ??[signature][hline]çok efendi ve mütevaziyimdir
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi biz gidiyoruz arkadaşla ağaca saklandım muhabbeti kurdum fln yanıma geldi ikimiz birlik olduk ilerde birini gördü fln dedi şu ağaca geç bende tamam 3 e kadar say ben fırlıcam beni koru ateş ederlerse dedim bu başladı 1-2 ya aman be ne sayıcam fırla hadi fln bişi dedi ben o anda koştum gittim yattım oraya sonra ordan herşey çok netti ateş ediyorum ama vurulmuyor kimse en sonunda benim arkadaş nasıl olduysa vurdu öldürdü ben sevindim tabi oh be vuruldu adam kalktım ayağa ateş ediyorlar o anda vurulmamak için gene ani bir şekile yattım yüz kısmımla ilgileniyorum o hızda bacağımın teki havaya kalktı ve ben farketmedim tam farkettim indiriyordum Urza vurdu beni meğer orda 3 kişilermiş başından beri oha oldum[signature][hline]World Of Warcraft >>> Mysterious Level 17 Warlock Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

itiraf etmeliyimki cok keyifliydi oyunlar. 1 kez haince vurulsamda cok keyifliydi. bizim taktiklere uydugu icin tum mavi takima ve vurulma cesareti gosterdigi icin kirmizi takima tesekkurler.[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
şakir geliyosa bende gelirim, rakip olcam onna vurucam paso
kedi ile şakir aynı takım olsun tam looser olurlar kedi dürüm göbegi yüzünden açık hedef :P

zeytinburnunda nerde varmıs yahu evimin dibi sayılır ora
geliyom ama hafta sonu olması lazım

urza nın heryeri prof olsa kaç yazar be karsısına geçince bişi yapamaz ( sen jozef ben senden daha jozef mi ne bi okul (kal ın ordaki) da yaptıgımız futbol macını hatırlatırım :P )[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

dyna çeviklik istio bu oyun[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...