Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muthis paintball donusu, perisan olmus insanlardan topic

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

indoor oldu mu acımıyacagimi simdiden soyluyorum :P

arkadan cakal gibi dolastıgım zaman en eglendigim zamandı herkes bi dumur olmus ates etmeye basladigimda HAAHAH herkes bi yere zipliyo falan koptum orda[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

eetde orda seni gördüm ben de sana konsantre olmaa başladığımda sağ kolumda bi acı hissettim bi sağa baktım execrable ın sırıtan yüzünü gördüm vurulmuştum . ehekhe Can a da söledim o dkr bak adam var BAK BAK BAK bişiler mıyıkladı da geldin sonuçta ama iiyi plan bizde sixomns ile öle gelioduk ehehe geldik hatta capture the flag te[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

anub eylülde okullar açıldıkdan 3-4 gün sonra deyneği bırakacagım. aslında ekim bana en uygun ama siz tarih belirleyin ben kendımı ona gore hazırlarım.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

tmm ztn lafta şuan 2. keisn olucakta tarih lafta , daha kalabalık olursa daha zevkli olur die düşünüorum ama six in anlattığına göre fabrika çok karanlıkmış şimdi düşündümde takımları nerden görcez?[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

Olm karanlık demedim len loş ışık var dedim =)[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

sizin lisedeki futbol sahası tam komando eğitimi için hazırlanmış gibi. orda çalışırsın aslında[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben olayı anlamadım cidden mesh in abisi ayakta dolaşıyor adamı vuran yok ateş eden yok korkuyor musunuz ateş etmeye ben ayağa kalktım bir sahnede resmen vietnam a döndü 50 kişi ateş ediyor gibi koştum koştum vurulmamak için tam ağaca saklancam 3 tane bişi girdi biri arkadan ikisi bacaktan kurşun deli ettiniz beni[signature][hline]World Of Warcraft >>> Mysterious Level 17 Warlock Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...