Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muthis paintball donusu, perisan olmus insanlardan topic

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

custo mesh ve malkavianı tanımıştım, 4. kim merak ediordum sadece=)

ii ii eğlenmişsiniz, güzel olmuş=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

valla 200 mermi attim ama, bi chemicali vurmuşum, onu da sonradan öğrendim. başkasını vurdum mu bilmiyorum 6 elin 5 inde yattim,yattigim yerlerden de çikmadim, vurulup çikan varsa da bilmiyom heh.. ilk el direk öldüm. 2 kez vuruldum bi de vuruldum diyip hakemin yanima gelip "vurulmamişsin" demesi vardi ki, o an yanimda 3 mavi bana baktiği için pek bi şe değişmedi çiktim dişari :P[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

Mesh o tek bayraklı roundda geldi bizim base e büyük hırsla ne diye geldi bilmesemde koşarak geldi böle =P ben le çatıştı epey sonra hakem bunu kontrol etti geri kaçtı aynen =P[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi hakem beni kontrol etmedi. ama tek bayrakli oyunun rövanşında arkadan dolandım, paso "ateşkesss ateşkes!!!" sesleri yükseliyordu önümde 3 kişi armut gibi duruyordu ateş etmedim ama. chemical la bakıştık bi süre. el falan salladım sonra kaçtım gittim arkaya. sonrada oynu vermişiz. orda karambol olmasa alirdim 2 kişi en az.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

abin değildi abi sendin o bizim base e geldin ben yerdeydim base i koruodum çatıştık senle solumdada kemikıl vardı hakem baktı sana sonra aynen geri =)[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

bende gelıyorum bi sonrakine muhteşeme aim'im ve noob power'ımla teror estireceğim.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben bir kaç şey farkettim;

1- CS de kolumu çıkarıp saydırırım geyiği;

Yalan, bir uzvun ortaya çıkar çıkmaz, Boyanmış bir uzuv haline geliyor.

2- Filmlerde gördüğünüz o silahı omzuna dayayıp nişan alan tipler falan;

Yalan, Ağacın şeklini almış vurulmamaya çalışırken nişan almayı bırak silahı doğru düzgün tutamıyorsun bile..
Sosyal ağlarda paylaş

nişan almak yalan adam gördünmü saydır hafif yukarı at uzaktaysa yakında isen ztn biliosun yaşadın sana 2 kişi saydırdık 3 mermi =P ama itiraf ediim ciddiim geldiini görmedik hiç birnin en son ayağa kalkarken suratına geldi orda durduk ilerleidk biraz malkaviana 3 lü çektik eheh sonra oyun bitti koulemann bayrağı kapıp basee koştu ben 1 , adam falan kaldı sanıodum onlarda uzakta bi bkatım 4 metre aşşamdan 2 tane kırmızı çıktı hasssss oldum allahtan boyun bitmişti yoksa ilerlicektim vee sonumu düşünemiorm[signature][hline]Anubis feat. Nilay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...