Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muthis paintball donusu, perisan olmus insanlardan topic

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Burda baslayan fikir sayesinde toplanan 12 pati beykoz da paintball a gittik ve 8 oyun sonunda perisan oldu denebilir :P

Oyunlar cok zevkliydi ilk 3 herkesin nooblugu uzerindeydi ve saklanacak yerler bilinmiyordu boyle vurula vurula gecti ama sonra zevklendi oyun :P ilk dm yapildi sonra ctf 2 mac ta ortadaki bayragi alma gibisinden bisi yapildi ve en son bi dm daha (son oyun bayaga zevkliydi)...

Sahsen az ve oz vuruldum ve 6 kiside vurdum eheh 6v6 yapildi mavi takim kazandi :P biz kirmiziydik

Urza proymus haberimiz yoktu ezdi taktikleriyle ehhe onun takımındakilerde kazanmis oldu yoksa biz kazanirdik yaa :D

neyse koskaca bulusmada daha 1 resim war uplanana (tovbe tovbe) chem kamera getirmis onla cektik kasete ama 2-3 gunu var dedi:P o yuzden oyunlar bittikten sonra perisan olan paticik

[spo1=Suçlular ve teroristler][/spo][signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

abi tamamda ben herkesin nicki bilmiyorum sagdakileri biliyorum :D yuzunu kapatan mesh ynndaki malkavian sapkasiyla yuzunu kapatmis olan ben ynmdaki siranubis onu yananindaki arki sonra urza , taka, cagatay:P,kao,meshin abisi:P,nick unkown, chem[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...