Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampirefreak maili

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

net password aldığınızı varsıyorum.

İlla bağlanması lazım çünkü sallama bi mail atsanız bile bağlanıyor.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım artık @hotmail,@msn ve de @messengeruser.com dışında uzantıya sahip e-postalarla MSN'e bağlanamıyorsunuz. Bunun yerine yeni çıkan @messengeruser.com uzantılı MSN'e girebileceğiniz adresleri çıkardılar. Bu adresler mail olarak kullanılamıyor, sadece MSN Messenger'a giriş için kullanabiliyorsunuz. Yakında eskiden @gmail.com ,@yahoo.com vs... gibi uzantılarla kayıt yapıp MSN'e giren kullanıcılar da @messengeruser.com uzantılı giriş adresi almak zorunda bırakılacak.[signature][hline]İnternet ve Teknoloji | ICQ | XFire | StarCraft Battle.Net Günlüğü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeadSouL, 01 Ağustos 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
Sanırım artık @hotmail,@msn ve de @messengeruser.com dışında uzantıya sahip e-postalarla MSN'e bağlanamıyorsunuz. Bunun yerine yeni çıkan @messengeruser.com uzantılı MSN'e girebileceğiniz adresleri çıkardılar. Bu adresler mail olarak kullanılamıyor, sadece MSN Messenger'a giriş için kullanabiliyorsunuz. Yakında eskiden @gmail.com ,@yahoo.com vs... gibi uzantılarla kayıt yapıp MSN'e giren kullanıcılar da @messengeruser.com uzantılı giriş adresi almak zorunda bırakılacak.

!! hadi ya. bu kötü haber. ciddi mi bu? kaynak yayınlayabilir misin ?[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
There's no try. There's do!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bugün beni bu siteden gedliğini söyleyen biri listesine ekledi ve Türk olup olmadığımı sordu. Ben de Türk olduğumu söyledim. Sonra bana çok tipsiz olduğumu söyledi :) ve bir link verdi. Verdiği linkte bu siteye üye DeadSouL nickli bir Türk karşıma çıktı ama bu kişinin benimle uzaktan yakından alakası yok.[signature][hline]İnternet ve Teknoloji |
YIM | ICQ | XFire | StarCraft Battle.Net Günlüğü

www.deadsoul.cjb.net
Sosyal ağlarda paylaş

[email protected] kullanıyorum uzun süredir. messengeruser olursa da bırakırım...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

Christoph_Vassel, 13 Ağustos 2005 09:44 tarihinde demiş ki:
koreliler ve japonlular uzaylı..ben 1-2 senedir kesinlikle inanıyorum artık..

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...