Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ventrillo konusma program1 kurulumu?

Arxchill

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşalr konu gerçekten alakalı evet bende program ismini arıyordum konu şöyle aslında anlatayım dinleyin cs de mikrofonla takım arkadaşalrınızla konuşabiliyorsunuz buda aynı şey clan hatta party arklarınızla sesli konuşma imkanı veriyor baba müthişsin arkadaşlar konu uçup gitmesin aynen devam edelim gereçekten birebir millete lazım olabilecek birşey
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arxchill, 21 Ağustos 2005 18:27 tarihinde demiş ki:
arkadas1m blood demosunu izlediysen adamlar cat1r cat1r konusuyo birbiriyle ve bu program sayesinde....
bizde oyunda klan olarak bu program1 kullanmak istiyoruz ama server nas1l kanal nas1l açacaz onu blmiyoz.....
Ayr1ca butun büyük klanlar bu program1 kullan1r chatla ugrasmazlar...

Google toolbarı kaldır istersen öncelikle.

Burda da bir team speak başlığı var:
http://forum.paticik.com/view.php?id=121627[signature][hline]Shakkil / LvL 61 / Elemental Lord / BiatchKnightS / Ares

[Bu mesaj Shakkil tarafından 21 Ağustos 2005 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu programı kuruyosun sonra portalmı ne alçıyosun ama işte clan master yapıyo o işleri (bilgim yok nasıl kurulduğuna dair)herkes yanyanaysa konuşabliyosun....aresteki bir zmnlar efsane olan EK clanına girmek için bu program şarttı..bende bi ara girmiştim alt clana sonra knight olunca herkes yüklemşişti mecbur çatır çatır konuşuluyodu ama zevzek çok olunca bu programın b.ku çıkıyo....sitesi..
www.ventrilo.com burdan windows full version var onu yükliceksiniz...http://www.ventrilo.com/download.php burdan yükleyebilrisiniz..ama sonra portal nasıl kuruluyo fln bilmiyom...
[signature][hline]Stafla adam doğrarım.....

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 21 Ağustos 2005 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRibula, 22 Ağustos 2005 00:04 tarihinde demiş ki:
bende vantrıllo uzerınde ımmortal souls un server bılgılerı var :) ısteyene verıım psycosis hala o serverı ı kullanıor yanı aktıf sua n: )
ama TS cok dah gusel geldı bana onu tavsıye ederım ıseyene de sınırsız bılgı verırım

yavas ver alooo... tabiri caizse "biatch" oldu iyce zaten. bi de onun lag'i cikmasin basimiza. aman diyim tri.. tridine tridine bandim.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...