Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İNTERNET HAFTASI

karakedi

Öne çıkan mesajlar

Dalga falan geçmiyorum,
İnternet Üst Kurulu İnternetin Türkiye'ye gelişinin 8. yıl dönümünde Türkiye İnternetini büyütmek, yeni projeler başlatmak, İnterneti geniş kitlelere tanıtmak, yaymak, toplumun gündemine İnterneti yerleştirmek, ve Türkiye İnternetine ivme verecek etkinliklerin yapılması amacıyla 9-23 Nisan'ı İnternet Haftası olarak ilan etmiştir... Yazınınn devamı icin : http://www.internethaftasi.org.tr/>

Birde bu link : TC internet üst kurulu

ehe bilemem walla iyimidir kotumudur internet haftası, ama en azından okulları taitl etsinler. 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

ne hatırlatması ya
ben direk yeni gordum cokda guldum.

fransa cıkısımızın 600, miami cıkısımızın 170 ping oldugu bi internet olayımız war. bunun nesini kutlıycaz ? fransa nere miami nere. yani tam tersi olsa anlıycamda heeh. olaya bak ya.

bide kutliycakmıyız bunu?

aman diim ben almiim. ama okulları tatil yaparlarsa kutlarım tabi niye kutlamiim :-?
Sosyal ağlarda paylaş

NE yaaa illa birseyi iyi mi kutalmamız gerekiyor ??
Herkes internet haftasini 23 nisan kıvamında kutlarken dünyada , biz 10 kasım ayarıda kutlar su anki durumumuzun hakkını veririz , en azından gerçekçi kutlamalaryapılır.. hattan düşme adına herkezi 1 dk. saygı durusuna davet ediyorum ve akabinde internet marşı ...
:-) :-) :-)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
vay bee turkiyede internet haftası denen bişivarmış. Ama internet neden yok ben anlamadım hala?[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Leading you down into my core
where I've become so numb.
Without a soul
my spirit's sleeping somewhere cold
until you find it there and lead it back home.

Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden bende severdim chati.

İnternete sahip insanlar hep saygılı aklı başı yerinde insalardı.
Bakın zengin demiyorum eskiden internet çok ucuz değildi.
Modemi felan zaten chat in tatlı olduğu zamanlar bilgisayara sahip olan insanlar, parası olan kendini bişi sanan köylü tiplemer değildi yani kültürsüz cahil veya saygısız insanlar o zamanlar interneti bilmiyordu.
Çünkü onlar teknolojiyi takip etmiyordu, ama bazı insanlar vardı ki ailesi iyi, akıllı, aklı başında, internet dünyasının Türkiye de gelişmesini takip eden, teknoloji ile ilgilenen şahıslardı.
İşte chat in zevkli olduğu zamanlar sadece bu insanlar internete girerdi çünkü internet daha it kopuk ayı tipli insanların eline daha geçmemişdi...
Şimdi nasıl? milletin yarısı ya manita bulucam diye yada cs oynucam diye nete giriyor.
Bu tiplerin çoğunluğu da düzgün insanlar değil, hani vardır ya köylerde parası var diye sünnet sırasında çocuğuna silah hediye eden, sonra atış yaparken çocuğunu seken bi mermi ile vuruluşunu izleyen sonrada;
"Eööö zöten gendü zuçuydu" diyen tipler olur ya?
Hah tam o tipler internetimizi ele geçirdi geçmiş olsun...[hline]Ahw elimi yakdım.[b][u][i]

[Bu mesaj Chemical tarafından 18 June 2003 14:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öle genelleme yapmadım ama bazı tipler öle ya cidden sanki köyden gelmiş gibi iş gücü yok manita arıo nette sinir bişi
Zurnaya girince gelen auto msg lerin hiç öle tipi yerinde kültürlü insalardan geldiğini sanmıyorum.
Köylü dedim ama oradada akıllı iyi insanlar vardır ama onlarda o kadar çok yok.[hline]Ahw elimi yakdım.[b][u][i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 18 June 2003 14:09 tarihinde demiş ki:
vay bee turkiyede internet haftası denen bişivarmış. Ama internet neden yok ben anlamadım hala?[hline]How can you see into my eyes like open doors.
Leading you down into my core
where I've become so numb.
Without a soul
my spirit's sleeping somewhere cold
until you find it there and lead it back home.

afferim böyle saçma sapan bi yorum ekleyerek konu dışında en eski mesaj atılan topiği upladın helal...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(
Volfied, 17 June 2003 02:32 tarihinde paticik demeye çalışırken demiş ki:
aptici

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...