Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya bıktım bu hilelerden dupelerden gm lerden

bjkbjk

Öne çıkan mesajlar

57 DeIiKurt Rogue

Rogue Chitin Armor Pauldron +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Pads +8/15 DEX
Rogue Full Plate Armor Helmet +6/25 Dagger def
Rogue Chitin Armor Gauntlet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Boots +8/15 DEX
Shard +8
Assassin Dagger +4/10 MP absorb
Shard +8

bu nedir acaba yeni serverda cyper daha milletin elinde zor shard gorurken adamın yaptıgına bakın
Sosyal ağlarda paylaş

aslında KOL yoneticilerinin taktigi su
bu bir ticaret !!!

1-dupe'culeri dupe item tasıyanları vs.. banlayabildigin kadarını once banla
2-bırak adamlar 3 ay -6 ay -10ay oynadıkları emek verdikleri char icin sana yazı gondersinler
3-eger prem yoksa ilgilenme
4-prem varsa beklet yoksa almasını sagla kasaya para girsin
5-dupe goz yum (tam tamına 10 ay boyunca) ki noob oyuncular parayla PUS dan usd ile scroll alsın pazarda satıp dupecilerin mallarından alsın (ne zamanki dupe u 200 kişi daha ogrendi hemen durdular)
dupe e goz yum ki NCS ler parayla alınsın (ne zaman ki 200kişi daha ogrendi ve NCS ler artık PUS dan alınmamaya baslandı 10gunde bitirdiler)

yani oynuyacaksan bu bir beta free to play herseye katlanacaksın
bir tavsiye oyunu seviyorsan en azından prem almaya calıs ki bi itiraz hakkın olsun !![signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

Pre hesaplara da pek yardımcı olduklarını sanmıyorum :) Adamlar artık işin ucunu kaçırmış.Binlerce adam aktif oynuyor, kontrol edemiyorlar.Kontrolsüz bir şekilde üreyen hücreler misali bu olayda böyle kontrolsüz bi şekilde gidiyor.Hizmet filan beklemek saçma bu adamlardan.Yapmazlar hizmet filan.[signature][hline]Dünya'nın en büyük menejerlik oyunu

[Bu mesaj lancelotdulac tarafından 22 Ağustos 2005 12:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Milamber, 22 Ağustos 2005 11:58 tarihinde demiş ki:
ne kadar saçma bir olay o pre almadın mı ilgilenmiyorlar mışşş bu kadar para seviyolarsa yapsınlar paralı bakalım ne olacak?? onca bug olan hilesi zartı zurtu olan oyuna kimse gidip her ay para verirmi? bir hizmet sundukları yokki sizden para alsınlar yapabildikleri anca bu...

Valla ben salı gunu askerim eger nasip olurda bitirip gelirsem ko nun yuzune bakarsam direk WoW :)[signature][hline]Nick: MurdeR_DecaY
LeveL: 52
Class: El Murat Assassin
Np: 2xx lerde :)
Clan: EAgLEs
Server : Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

ID mi arthur 999 gün banlamıstı. Sadece beni neden banladın diye yazı yazdım. 10 dakika sonra Odin cevap verdi ve billing gecmişimi inceleyeceklerini söyledi. 3 saat sonrada actılar. 1 konuda daha sorunum olmustu onlada hemen ilgilendiler sanırım ben sanslıyım.[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :62 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın bu oyunun paralısıda var istemiyorsanız gidin orada parayı basan oynuyor boyle dupe tu cart tı curt tu yapanlarda max 2 3 tane parmakla sayılır oraya adam kendı zevkını en ıyı sekilde almak ıcın gıdıyor burası free sen bunu oynuyorsan premium da almıyorsan gık demıyeceksın ama oyununu en ıyı sekılde oynayacaksın kı sende kendı zevkını alasın . Hile yapmadan tabi kide...[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
911, 22 Ağustos 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
Bakın bu oyunun paralısıda var istemiyorsanız gidin orada parayı basan oynuyor boyle dupe tu cart tı curt tu yapanlarda max 2 3 tane parmakla sayılır oraya adam kendı zevkını en ıyı sekilde almak ıcın gıdıyor burası free sen bunu oynuyorsan premium da almıyorsan gık demıyeceksın ama oyununu en ıyı sekılde oynayacaksın kı sende kendı zevkını alasın . Hile yapmadan tabi kide...

thank you :)[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...