Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Almora ''Shehrâzad''

Natural

Öne çıkan mesajlar

Almora'nın 3. albümü "Shehrâzad", Zihni Müzik etiketi ile 22 Eylül 2004 Çarşamba günü piyasaya çıkıyor. Çalışmaları Mayıs-Ağustos 2004 tarihleri arasında tamamlanan albümün miksajı ve masteringi Serdar Öztop tarafından yapıldı. Albümün prodüktörü aynı zamanda grubun gitaristi ve şarkı yazarı olan Soner Canözer. Almora'nın yeni albümünde toplam 9 parça bulunuyor ve albümün geneli İngilizce sözlü şarkılardan oluşuyor. 1993 yılında Sivas katliamında hayatını kaybeden aydınlarımız için yazılmış olan "Güneşin Ozanları" albümdeki tek Türkçe parça.
Yeni albümün gala konserini 26 Eylül Pazar günü Therion konserinde olacak. Bu konserin ardından 5 ili kapsayan bir turne planlıyorlar[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Tavsiye ediyorum. Aldım dinledim. Kalihora's Song dan daha güzel bi albüm olmuş.

Çoğunlunu Nihan söylüyor. Tek Türkçe şarkı var o da Güneşin Ozanları. o da bitirmiş olayı bence. Bi deneyin türyakisi olucaksınız :D

bu arada : up![signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.

[Bu mesaj Dynun tarafından 26 Aralık 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Harika!
Thread açıcaktım, bunu uplamak daha mantıklı geldi..
Severek hala dinlerim..
Fantastik duygularımı ortaya cıkartan şarkıları hep bitirir beni..
Seviyorum Almora'yı..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Emulede bulurum belki.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...