Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn de değişik bir olay

Lithium

Öne çıkan mesajlar

thanatos dombilisi bana hep offlinesın diyor, millete soruyorum onlinesın diyor, adam screenshot çekip yolluyor offlineım. ama ben offlinesam screenshotı nasıl bana yolluyor ben de anlamadım. olur öyle yani, başta ben de korktum, geçti sonra.[signature][hline]So weak, so hollow-minded
the primat flock responds
the jester race submits

Live In Flames..

Sosyal ağlarda paylaş

kendini çevirim dışı gösterebiliyorsun icqda da vardı benzeri yani sen onlineları görüyorsun onlar seni görmüyor ben böyle biliyorum[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'Oh,you can't help that.'said The Cat:'We're all mad here.I'm mad you're mad.'
'How do you know I'm mad?'said Alice.
'You must be,'said The Cat 'or you wouldn't have come here.'
'Alice's Adventures in Wonderland'
Sosyal ağlarda paylaş

Msn plus gibi programda !invisibleyazınca çevrımdışı oluyosun ama genede listendeki herkeze msg atabiliyosun. programı bulursam linki yazıcam
Edit: yazım kuralları
[signature][hline]Liv Tyler
[WOW]Frostwhisper - Human Mage Lvl 19

[Bu mesaj heso tarafından 19 Ağustos 2005 11:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de dün emule ben servera bağlı değilken dosye indiriyodu program benle testis geçiyo galiba dedim bir arkadaş sen o kişiye direk bağlanmışsın filn filn dedi...
TAbi bunun msn sorununla ne alakası var orasını bilemem :D[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'Oh,you can't help that.'said The Cat:'We're all mad here.I'm mad you're mad.'
'How do you know I'm mad?'said Alice.
'You must be,'said The Cat 'or you wouldn't have come here.'
'Alice's Adventures in Wonderland'
Sosyal ağlarda paylaş

alakayı bende kuramadım :) ama testis geçme lafını sevdim ehehe =) sebebini bilen varsa yazsın lutfen cunku dün akşamki saçma olay şu anda bana oluyo!! delircem paranoya mı yaptım acaba diye 500 kez kontrol ettim ama çevrim dışıyım ne iş ya?[signature][hline]un ange passe-aLways depressive-
Sosyal ağlarda paylaş

MSN 7.0 kullanmayın!!!
bir msn rezilligi kendisi..Config dosyalarına girersen yeterince acık bulabilirsin ve cok kolay kırılabilen yamalar.bende bi ara karsı taraftan habersiz kamera acma yontemi yazmıstım sadece msn7.0 guvenlik tespiti icin ve oldu.msn 6.2 rlz.[signature][hline]Doğar güneş ardından tepelerin,
Elveda vakti geldi teletabilerin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...