Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe'den Tuncay'a para cezası

Loli-pop

Öne çıkan mesajlar

Tuncay en azından çirkef değil. Yani rakibine tükürmüyor, hakeme itiraz etmiyor, orasını burasını ellemiyor, pandik atmıyor veya ısırmıyor. Rakibe sert giriyor doğru ama en azından rakibe sert girince kalkıp da adama diklenmiyor veya hiç bir şey olmamış gibi üstünden adım atıp yürümeye devam etmiyor.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

kasten sert girip sonra özür dilemek ikiyüzlülüktür. böle bir insan Fenerbahçe gibi bir camiada 4 sezon barınamaz. antrenörlerin değişmez ismi olamaz. arkadaşlarıyla bir bütün olamaz.

ayrıca tuncayın sakatladığı veya "ayağını kaldırmasaydı gitmişti" diyeceğiniz bir pozisyon göremezsiniz. sadece ikili mücadelelere korkusuz giriyor.[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

iki yüzlü insan fenerde barınamaz demişiniz de madde bağımlıları barınıoda o nie barınamasın diorum bide yanlış anlaşılmış olabilir dediklerim tuncayın sert girmesiyle ilgili kimse kimseye yavaş girsin demiorum sert oynarsın edersin o ayrı bişi ama her dakka özür dilemekle bi halt düzelmio[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

@trabzongalatasaray: çok konuşma boş konuşma.sizdede dopingçiler barınıyo sus.(bkz: hasan şaş)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

@tra_gs: Kokain kulanımıyla ikiyüzlülüğün ne alakası var ya? Abi ya kelimelerin anlamlarını bilmiyorsunuz yada ciddi anlamda kötüleme probleminiz var.

@dextra: Pascal Nouma Mondragon'u sert girerek dağıtıp gol attığında hırslı çocuk takım için oynuyo oluyodu dimi? ya komikleşiyorsunuz bazen, Tuncay çirkef değildir, hırslıdır, kontrolsüzdür, yaptıklarından sonra özür diler en azından. Hayvanlardan bir farkı vardır.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

tuncay sakatlayıcı girse sakatlanırdı. kalecilerin kaçma durumu da olmuyor pozisyonlarda.. ama ne hikmetse on saat yuvarlanıp sonra zımba gibi kalkıyorlar. bu Fenerbahçe'nin rakibi olmalarının sonucu.

insanların fikirleri değişebilir. bunda bir sakınca yok. Aksine hatasından dönmesini bileni affetmek hakkettiğini vermek büyüklüktür. Hayatının bir döneminde kokain kullanan birini dokuz köyden kovarsanız; şu an bu batakta olan gencecik insanları da kinle beslemiş olursunuz bana kalırsa. ha FByi çalıştırırken bu ortaya çıksaydı kovulurdu orasından kesin olarak eminim.

Adrian Mutu aklıma geldi. Mutunun kokain kullandığı ortaya çıkıyor. Çelsi anında kovuyor ve bonservissiz kalan Mutuya GS atlıyor. Alamıyor o ayrı (almasını da bekleyemeyiz zaten).[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Mutu dediğin gibi alınamicak bi adamdı gazeteler yazar yine nolucak onlar salııyo biz derdine düşüoruz boyna
Daum konusunda Almanlar milli takımı verecekken bu olay yüzünden herhangi bi klüp bile istemedi daumu kim isterki kokainman bi teknik direktör ile adının anılmasını.fenerbahçemi sahip çıkmalı dauma[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben anlamıyorum. kaç kalecinin direk dizine kaç kere girmiş trt'de gösterdi. adam kıvranmaya başlayınca temiz kalpli insan modelinde "isteyerek yapmadım" bakışlarıyla etkiliyo heralde.

hatırladığınızı zannetmiyorum dediim pozisyonları. tuncay nerdeyse uçan tekme ile cordobanın dizine girmişti. diğer maçların hangi takımlarla olduğunu bilmiyorum ama trt 4-5 tane gösterdi hep aynı hareket.[signature][hline]happy to stay at the club
Sosyal ağlarda paylaş

:)
Abi yeni geldi aklıma o gol sevinci neydi ya.!
Bu kadarmı ronaldo özentisi olur bi insan!
Sorsan öyle laf olsun diye yaptım der
hehe[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

*!Ahmet Çakar Mod On*

Fifa der ki : Oyuncunun sakatlanmasına sebebiyet verecek her kontrolsüz dalış direk kırmızı kartı gerektirir.
Arkadan veya önden olması önemli değildir.

Yaa.. :)[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

:)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...