Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bazıları şanslı doğar :)

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

Hep açıcam deyip vaz geçiyordum tembelliktem sonunda açtım bir rogue. İyikide açmışım bir karakter bu kadar şanslı olur :)

Daha ilk gününde lvl23 iken Rogue chitin pouldron yaptı, lvl39 da burningten +9 dex earing çıkardı, +41 de bir tane daha +9 dex earing çıkardı. Kırdığı yaklaşık 30 gem den 1 elexir, 4 chitin çıktı.
Lvl. up için 2 saat lamia kestim 3 kukry düştü. 2 parça full plate+7 yaptı.

Neye dokunsa altın valla :) , zavallı 62 mageim ya klandan yada solo aoe golem den para kasıyordu, bu adam neye dokunsa :)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bende de hiç şans yok 3 gündür attila kesiyorum 1 tanesinden kutu çıkmadı bitanesinden coins çıktı bitanesinden de coins çıktı arkasından 3 günde 2 harpy queen kestim feather of harpy queen çıktı sadece.en son DF kestim diamond ring düşürdüm o da party başkanı yanı clan assistine düştü o da şerefsizlik yapıb malzemeyi sattı ve clandan çıktı :) noob işte[signature][hline]HAYAT OFFLINE , KNIGHTONLINE
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yuzlerce abyys kırdırdır simdiye gadar 2 parca PRİEST chitin dustu ben abyys de sanssızım :(... ama upgrade konusunda sanslıyım :D:D[signature][hline]Nick:Treador
lvl:5x
Np:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(olacak iisallah:))
Clan:Msscre_tR
İron X +6/60 bi tane :D

bundan sonrasını okuma:)
baska da pi poq yok:(
lan nie okudun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Millete gökten Chitin shell yağar chitin yağar, +9 yağar her bi şey yağar, ama düşen çiçek böcekler gelir bizim kafamızda patlar, ne diyeyim başka :([signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 19 Ağustos 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
sendeki şans değil, başka bişey, ama nedir bilemiyorum :)

Bu günde burning lerden 1 saate +9 MP ring ve +9 int belt düşürdü.
Nerdeyse 1 senedir bu oyunu oynuyorum böyle şanslı karakterim olmadı. 1 senedir 1 tane crimson goblin yada, chitin goblin yapamadım adam ilk goblin denemesinde rogue goblin chitin yaptı :)
2 günde 43 yaptım ve klana aldım elemanı haketti valla :)

Ps. Kurban kesmem lazım. İlk dark lunarda bolca orc adağım var :)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

euheuhe bunlar bişi deil benim oyuna ilk başladığım zamanlarda diezdeyken 9 abyss gemden bi raptor bi shard çıkmıştı shardı balıma +6 yapmıştım :D raptoruda biri kandırıp 10m e almıştı elimden :(:D[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 0
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff
Class : Arh Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 50/0 :D
Level : 60
Açıklama : set chitin +3 :)
Class : Berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

banada ilk kırdırdıgım 10 abysstn
2 tane grenn ckae small
2 tane bezoar
2 tane pot of sagacity
2 tane green cake large
1 tane half plate :D
1 tane de pot of wisdom cıkmıstı ee ebende sans bu kadar iron bow da zaten +2 den +3 e nusla kırılınca KO dan sogudum buzz[signature][hline]server : Diez dışında diger serverlerde +51 charlar var
Nation : El morad karus karışık
NP : np lerini toplasan 3k etmez :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 20 Ağustos 2005 02:32 tarihinde demiş ki:
banada ilk kırdıgım 10 abyssten 2x shard 3x raptor 1x elixir 4x rol çıkmıştı. rollar hariç hepsini +9 yapıp banlanmıştım

Abssy den ROL çıkmaz seni yalancı seni. :) :)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 19 Ağustos 2005 18:46 tarihinde demiş ki:
Hep açıcam deyip vaz geçiyordum tembelliktem sonunda açtım bir rogue. İyikide açmışım bir karakter bu kadar şanslı olur :)

Daha ilk gününde lvl23 iken Rogue chitin pouldron yaptı, lvl39 da burningten +9 dex earing çıkardı, +41 de bir tane daha +9 dex earing çıkardı. Kırdığı yaklaşık 30 gem den 1 elexir, 4 chitin çıktı.

Neye dokunsa altın valla :) , zavallı 62 mageim ya klandan yada solo aoe golem den para kasıyordu, bu adam neye dokunsa :)

level 39 da nasil burning kesion y ?[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 20 Ağustos 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
said:
BlackBox1, 19 Ağustos 2005 18:46 tarihinde demiş ki:

Neye dokunsa altın valla :) , zavallı 62 mageim ya klandan yada solo aoe golem den para kasıyordu, bu adam neye dokunsa :)

level 39 da nasil burning kesion y ?

300 ac + 1000 hp scroll. Gayette kolay oluyor :)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...