Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi buluşma daha (Ankara)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Haha yalan mı biz zamanında bi buluşma yapmıştık Tunca gelmişti ben gelmiştim sonra bi arada Trojanmistress uğrayıp gitmişti bide Outtrader uğradı gitti o kadar yani :D[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
For the words that you said
Tears filled my eyes
As we said our last goodbyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

ben kesin geliyorum mangalısallayın ilk öncebuluşup lemanda bi yemek yiyelim kaynaşalım oturup bira içelim akşamdasinema yapalım bi ne dersiniz :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

tamam olur
ferrero da kesın gelcek olmadı zorla getırırım onu
bende gelıyom
sımdıden 5 kısı kesın kaan sen ben ferrero cd bleedıng[signature][hline]_gZm_ artık ivy :)

ve pamuk prenses şeytanın öpücüğüyle uyandı.
Cüceler buna itiraz etti ''Masal böyle değildi!!'' Prenses cevap verdi:
-Olsun yeniden yazılır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ivy, 18 Ağustos 2005 12:21 tarihinde demiş ki:
tamam olur
ferrero da kesın gelcek olmadı zorla getırırım onu
bende gelıyom
sımdıden 5 kısı kesın kaan sen ben ferrero cd bleedıng

beni nie iki kez yazdın :P ben tek kişi gelcem bu arada Bone da kesin diyordu.[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

20 m istanbul / ankara :P yaa yok bi önceki buluşmada kızları kestik kesiştik :D ama gzm önüme yol koydu :D[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe evet yaptım:)
yok zatn yarın ferreroyle ılgılencem paso cok kontrol edemeyebılırım senı:)[signature][hline]_gZm_ artık ivy :)

ve pamuk prenses şeytanın öpücüğüyle uyandı.
Cüceler buna itiraz etti ''Masal böyle değildi!!'' Prenses cevap verdi:
-Olsun yeniden yazılır...
Sosyal ağlarda paylaş

bence deil alla alla :D gitti fıstık gibi yeşilli kız ooo orda ben onu kesin götürürdüm :D euhee[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

artık yani bakarız yarın şimdi bi saat belirlesek buluşma saati geliceklerde direk lemana gelse bilmeyen varsa (benim gibi ) ykm önündefilan mı buluşsak ne yapsak ^^[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

sen geldiğinde bi buluşma daha yaparız :D bu kadar hazırlamışız ehue :P bende iyice ankaralı oldum allam gidemiyorum istanbul a geri :D[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...