Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Combohack dienler bunu okusun

zzz

Öne çıkan mesajlar

said:
911, 18 Ağustos 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
hitler ownage ^^ ee bende oyle olcam kesın demiyorum ama su anda 2 tane unique en babasından yuzuqum var :P tanesi 1 milyarcikkk

kankaların mı ayarladı yuzuklerini? umarım dupe wipe ta silinmez. Zamanla tek tek legit im diye geçinen elemanlarda bozuluyomuş demekki. Temet Nosce de değil misin sen hacklenmiş, editlenmiş, illegal item içeren ( bak bu durum varsa yuzukler dupe wipe a dayanıklıdır ) scam içeren clandan bahsediyoruz değil mi? diez server ı? her yer bitti şimdi gelin buranın da ...........!!!
Sosyal ağlarda paylaş

şöle bi durum var artık dupe yapan adam +1 itemleri cogaltıp basıor.+8 olana kdr deniyor kopya itemi...
sonra biri +8 olunca dierlerini destroy edior.para da dupe ettikleri için piyasada ki tüm ii itemleri 999,999,999 olsa bile alıolar[signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : UPRISING
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yazik, 18 Ağustos 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
said:
911, 18 Ağustos 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
hitler ownage ^^ ee bende oyle olcam kesın demiyorum ama su anda 2 tane unique en babasından yuzuqum var :P tanesi 1 milyarcikkk

kankaların mı ayarladı yuzuklerini? umarım dupe wipe ta silinmez. Zamanla tek tek legit im diye geçinen elemanlarda bozuluyomuş demekki. Temet Nosce de değil misin sen hacklenmiş, editlenmiş, illegal item içeren ( bak bu durum varsa yuzukler dupe wipe a dayanıklıdır ) scam içeren clandan bahsediyoruz değil mi? diez server ı? her yer bitti şimdi gelin buranın da ...........!!!

kankam 1 tane var zaten onun ıcın gectım diez e ve Temet Nosce dedıgın gibi bir clan degildir bu gune kadar hiçbirşey kaybetmedım kaybetmemde ![signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 19 Ağustos 2005 05:16 tarihinde demiş ki:
zaman kötü 911 , her an herşeyi kaybedebilirsin mazallah.

Satın aldıklarımdan emın olamam ama kendı esyalarım ıcın 100% kaybetmem derım ^^[signature][hline]Nick : AnGeL911
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 17 Ağustos 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
yaw f9 a şaşırıom arkadas adam ard arda bana 800 700 800 800 caktı ortalama böyle caktı ss almayı unuttum ama pot bi defa anca basabildim lf basana kadar adam indirdi beni :D

Bahsettiğin adam 70 lvl dikkat edersen.. Sana az bile vurmuş..
Nychris bana 3 saniyede 18 damage çaktı.. Nasıl olcak... En az 15 tane pot içtim... Ama sonuç gene yatıramadı gene yatıramadı :D
F9devil'a gelince laf söletmem :D ... Bizim clan liderimiz. F9 tek başına town a giren ve arkadan çıkan bi warriordur.. (Ben tabi yakın takipteyim arkasından :D )[signature][hline]Nick : VW
Clan : Psychosis
Server : Ares
Job : Kasar Hood
Nation : El Morad
Level : 60
Nation Point : 10xxx
Düşmanlar : Bobert,CoolTang
BİR İNSANA GÖRE ; BİRDEN FAZLA İNSAN OLMAM LAZIM.....

[Bu mesaj SoLaReS tarafından 19 Ağustos 2005 15:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yaw f9 a şaşırıom arkadas adam ard arda bana 800 700 800 800 caktı ortalama böyle caktı ss almayı unuttum ama pot bi defa anca basabildim lf basana kadar adam indirdi beni :D

warrior ların skill lerindeki bekleme aralıgı cok kısadır onun ıcın ard arda aynı dmg ları vurabılırler ^^[signature][hline]Nick : AnGeL911
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yazik, 19 Ağustos 2005 00:21 tarihinde demiş ki:
ShadowFax abi kusura bakma sen iyi elemansın hoşsun hatta legitsin sanırım :-P ama sizin clanda da pek sağlam elemanlar yok bundan emin ol. Bir anda +8 patlaması yaşanan clanlardan bitanesindesin sende.

saol da sen nerdesin?
bi anda kayboldun? :)[signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : UPRISING
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 17 Ağustos 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
said:
zzz, 17 Ağustos 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
said:
yaw f9 a şaşırıom arkadas adam ard arda bana 800 700 800 800 caktı ortalama böyle caktı

F9 lwl 70 ztn o ayrı + o aşmış bi warrior :D normaldir ztn defense fln dayanmaz o adama çok denedim kesmeyi ama sol altta hep ***F9 Devil has defeated die başlıodu :D ... ama assasin nasıl yapar bunu ? bi yandan ben heal yapıom ama arka arkaya dewamlı çok yüksek damage werio....

Dual +8/80 shardla diorsun eger varsa dual +8/80 shardın bence bi assasin açmalısın :D

Bi Ark yolladı bak bakalım yapabilomu assasin :P

[spo1=CZ][/spo]

iide ben de adama 2750 vurdum bir kere assasinimle ama adam paper mage di buda öyle olabilir ayrıca son vuruşta damage yazmaz oda dikkatimi çekti yanılıyormuyum?(tabi bu hitten sonrada vurmuş olabilir ama ben görmedim manasının gittiğini[signature][hline]LuciferTR
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
np:50xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoLaReS, 19 Ağustos 2005 14:59 tarihinde demiş ki:
said:

Bahsettiğin adam 70 lvl dikkat edersen.. Sana az bile vurmuş..
Nychris bana 3 saniyede 18 damage çaktı.. Nasıl olcak... En az 15 tane pot içtim... Ama sonuç gene yatıramadı gene yatıramadı :D
F9devil'a gelince laf söletmem :D ... Bizim clan liderimiz. F9 tek başına town a giren ve arkadan çıkan bi warriordur.. (Ben tabi yakın takipteyim arkasından :D )

sallama. 3 saniyede 18 vuruş yapsa karacaahmet'te olurdun.

[Bu mesaj melapa tarafından 19 Ağustos 2005 16:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu biraz mıcından yakalamış olucam ama....

Bir asasinin 2632 damage vurması imkansız vurdugu adamın çıplak olması lazım bence bir ustte koydugum resimde goruyorsunuz Tornament yedigim halde adam bana 1000-1300 gibi vuruyorki bugs Bunny fena bir char degil....
Ayrıca Thalia_El_Fayed'i de tanıyorum o damage 'i yiyecek bir char degil ben o ss den bişey anlamadım...

Curseth SS de arada bendende damage yemişsin he Pillar oturtmusuz kaşla göz arasında :D :D :D[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...