Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Desert Eagle

Genor

Öne çıkan mesajlar

bendede bi tane var

[signature][hline]O günlerin fotoğraf karelerine sığmayan acıları bundan sonrası için birer ibret belgesi olarak önümüzde duruyor. Depremde yitirdiğimiz canların, sönen ocakların sadece alın yazısı olmadığını biliyoruz. İlgisizliğin, başıboşluğun faturasını o 45 saniyenin sonunda Türk halkının ödediğini unutmayacağız. Ve unutturmayacağız...
17 Ağustos depreminde yaşamını yitirenlerin anısı önünde saygıyla eğiliyoruz ...

Sosyal ağlarda paylaş

neyse konu tamamen dağılmadan desert eagle ile eldeki bilgilere şöyle bir göz atalım.

Şimdiye kadar 3 tip üretilmiş, Mark I, Mark VII ve Mark XIX.
Mark I'in üretimi durdurulmuş.
Bu 3 tip'in farkı silahın çerçevesinin farklı malzemeden yapılmış olmasıymış.

.357 Magnum ile 9 tane, .44 Magnum ile 8 tane ve .50AE ile 7 mermi alabilen şarjörü varmış.

(sırf konuya geri dönsün topic diye sağdan soldan buldum bunları ha, lol)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

@ark: herkes silah taşımıyodur heralde ama taşıyana rastgelmişsen bilemem tabi.bide adamda silah varsa niye levye çıkarsınki o zaman bende silah çıkarmam tabi.neyse binlerce senaryo uretilebilir bunun uzerine.en iyi tartısmaya girmemek tabiki =)[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence desert ağır ve cok tepen bi silah kapısmada passive kalır vurdugunu alır ona kabulum ama bir susturuculu +lazerli socom un yerini alamas [spo1=socom ][/spo]biras konu ile alaksız olcak ama demeden geçimiyim tufek olarakta FAMAS [spo2=FAMAS] [/spo]
yada Spas-12 [spo3=Spas-12][/spo]
butun kuralları koyar bence[signature][hline]I'm sure of your ability
To become my perfect enemy
Fallen

Sosyal ağlarda paylaş

Desert Eagle pek oturaklı bir silah değil.
Hiç kullanmadım, ama duyumlarım o yönde.
Adam öldürmek istiyorsan, s/sg bile işini görecektir, ki s/sg'ler asla tutukluk yapmaz, isveç malıdır, şahanedir.
5.56 ve 7.62 nato standartlarındaki mermi çaplarıdır.
Buna ek olarak herhangi bir handgun'ı alıp bulundurma ve taşıma ruhsatı almak istiyorsanız, bayağı bir sebebiniz olmalı.Psikoloji testi problem olmuyor, özel kliniklerden halledilebiliyor.

Son olarak, "Guns for show, knives for pro." demek istiyorum.[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 18 Ağustos 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
Genor, sana herhangi bir handgun için ruhsat vermezler.
Bulundurma verebilirler o kadar.

Pardon bunu anlayamadım?O neden?[signature][hline]Kalbinizle yaptiginiz hersey size geri donucektir...
who is genor?

[Bu mesaj Genor tarafından 18 Ağustos 2005 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi favori silahım. Ufak, etkili ve güvenilir.
http://world.guns.ru/handguns/sigma40p.jpg
Birde israil silahları iyi oluyor kanımca.
http://world.guns.ru/handguns/hg44-e.htm
In the USA, they are marketed under the names of "Baby eagle", "Uzi Eagle" or even "Baby Desert Eagle". They also used in Israeli Defence Forces and by Israeli Police.

[Bu mesaj Absolut tarafından 18 Ağustos 2005 18:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

chaingunu yada minigun orduda kimsesin eline vermiyorlar:) Helikopterlere takıyolar onun yerine. Kapısından falan ateş ediliyor sabit oluyor silah yani.

Birde o büyük minigun gemilere takılan uçaksavar zımbırtılardan birisi diye hatırlıyorum normalde öyle hertarafı açık değil sadece namlusu görünecek şekilde üstü kubbe gibi bişiyle kapalı hatırlıyorum.
Öyle araba üstünde gezdirmiyorlar kesinlikle:)[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

Irakta %20 askeri araçların tepesinde minigun vardı US Forcesta. Birde tankerlerin tepesine koyuyorlardı. Amaç basit tehlike oluşamadan yok etmek :)
Arkadan araba ile takip ederken konvoyu insan tırsıyor o namlu sana çevrili iken yani güzel abim yanlışlıkla tetiğe dokunsa "ananı" dicek vakit olmaz.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Genor, 18 Ağustos 2005 18:50 tarihinde demiş ki:
Pardon bunu anlayamadım?O neden?

Sebebin yok, büyük ihtimalle bir işinde yok, koruyacak birşeyin yok, silaha meraklıyım bu yüzden bana taşıma ruhsatı verin diyemezsiniz.
En iyi ihtimalle bulundurma verebilir, evde yatar silah öyle.[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...