Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

giyim

gramul

Öne çıkan mesajlar

valla benim için marka değlde benim üsütnde durmam öneli güzelse alırım değilse almam marka şart olayı çok salakça yok rodi giyerim yok vakko giyerim yok bilmem çok salakça ve gereksiz olay sanki onları giricen bi bok oluyu.[signature][hline]IsAbeLLa, 09 Ağustos 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
ben tangaya tanga demem tanga benim olmadıkça..

Anialeyn - Priest(60)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için marka'da önemlidir.
Normal bir kot alıp 15 gün giymektense ; kaliteli bir kot alır daha uzun ömürlü giyerim.
Çok kıyafet almam.
Az ama öz alırım.

Bütün paramıda kıyafete yatırmam tabi.
Ama son paramı verdiğimi hatırlıyorum.
Seçim meselesidir tabi.[signature][hline]tiryakinim,tiryakinim
Sosyal ağlarda paylaş

seni ilgilendirmez desem ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

"Marka giyiniosan tikky sindir."
Süper bir mantık gerçekten kutluyorum.Böyle tepkiler geliceğini tahmin ediyordum tabi.Bende kendi yorumumu iliştiriyim şuraya belki yararı olur;

Birincisi marka giyen insan tikky olmaz, tikky denilen kavram farklı bişeydir ki oda tamamen aptalca bişeydir açıklamaya değmez.
İkincisi birisi yazımı bu kısma kadar okuyup "hüleaan marka giyinen değil son parasını yatıran hüleaaan heyven " tarzında atlayacaktır muhtemelen.Onlara tikky değil "apaçi" deniliyor, buda yeni bir kelime olarak literatürünüze girsin.[signature][hline]Atletimin kolu yok
Hovarladığın sonu yok
Aramazsan arama
Zaten bende kontör yok

[Bu mesaj Greeny tarafından 20 Ağustos 2005 00:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...