Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper Staff

lupin

Öne çıkan mesajlar

inti 70 yap. ashe 2000 vurursun. ama staff biraz kötü +7/56 yapsan 47 attack olan. daha ii.
gerçi benim elimde şu an +4 33 attack rare item var :D ben 1900 vuruom ashe pillar ile. staffta damage de yok. para kalmadı stat sıfırlayınca napim :) intim 70. lvl 61. mp 242[signature][hline]Metakuso
Karus
6x
Ares
Hala Sorcerer :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 19 Ağustos 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ya iide bildiğim kadarı ile int 62 olması lazım ?? nasıl olcak o iş ? int kaç olcak gerisini mp vercem ? bide bu staffla pillar ile 2000mi vurcam daha şimdi ? lvl 52 ??

Min. İnt. 61. Gerisini MP ye vericeksin.(Umarım hatunsundur, erkek paperlar boşuna 10 stat point harcıyor)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ARAMA ARAMA ARAMA YAPIN!!!!!!!

Hepsi var Yazıyor bıkmadan usunmadan yazmaya devam edicem....

Paper Mage statları, staffları, giysileri, takıları hepsini yazdıgımız geçmişte konusulmus onlarca konu var forumda arama yaparsanız iyi bir arşiviniz olucaktır paper mage ile ilgili....
Ayrıca int.i 70 yap ne demek onu anlamadım Char eger Female işse saten 70 dir int.e dokunma, yok eger char Male ise int. 62 olmalı 70 degil.....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 19 Ağustos 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
ARAMA ARAMA ARAMA YAPIN!!!!!!!

Hepsi var Yazıyor bıkmadan usunmadan yazmaya devam edicem....

Paper Mage statları, staffları, giysileri, takıları hepsini yazdıgımız geçmişte konusulmus onlarca konu var forumda arama yaparsanız iyi bir arşiviniz olucaktır paper mage ile ilgili....
Ayrıca int.i 70 yap ne demek onu anlamadım Char eger Female işse saten 70 dir int.e dokunma, yok eger char Male ise int. 62 olmalı 70 degil.....

Bu arada sana bişi sorim. Paper flame/ice olarak CZ de billizardın slow oranı nasıl ?[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

Sıfır, çunku elinde flame damage staff var ve int 62 yada 70 iken mumkun degil belki bir n00b'a attında etkili olabilir ama Czdeki geneline bakınca millet aşmış vaziyette... :D

Benim glacier yan skillim olmasının tek amacı sadece ve sadece level kasmak için yoksa 70 oldugumda kesinlikle flame/lightning olarak skill degiştirecem....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 19 Ağustos 2005 19:27 tarihinde demiş ki:
Sıfır, çunku elinde flame damage staff var ve int 62 yada 70 iken mumkun degil belki bir n00b'a attında etkili olabilir ama Czdeki geneline bakınca millet aşmış vaziyette... :D

Benim glacier yan skillim olmasının tek amacı sadece ve sadece level kasmak için yoksa 70 oldugumda kesinlikle flame/lightning olarak skill degiştirecem....

Benim pettinde flame +7 Elexir ı var. Ama gayet iyi slow oranı. Demekki 160 int yetiyor slow için. (stun için yetmiyordu 3/1 falandı)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

Pa per Mage ile ilgili son kez yazıyorum artık... Ve lütfen bilenler sadece cevap versın sorulara ve en onemlisi mage bile olmayanlar cvp veriyorlar yalan yanlış şekilde...

Flame staff kullanırken levelin ne olursa olsun int. degerin 62 yada 70 ise etkili olmaz... Etki tamamen int. degerinle alakalı bir şey...

Ayrıca Levelin ne olursa olsun ister 1 Level ister 654564 Level giysilerin HP OLUCAK!!!!!

Takılarında mumkunse Unique hem HP hem MP ve hemde Defense veren eger çok pahalı almak mumkun degil diyorsanız o zaman HP TAKI kullanıcaksınız...

Ayrıca Paper MAge ve Pet Mage sadece birer tanımlama charın herhangi bir yerınde Paper Mage yazmaz.... Ve en onemlisi 60+ Level olmadan Paper olmak mantıksız saçma vede aptalca, neden derseniz Level kasması çok zor olur, mana problem olur...

Ben 61 Level oldugumda Paper Mage oldum...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

para kas yeme içme mana harcama nefes alma otur yeterki kas sonra ister peper ol ister normal bir mage ol bana göre en en en en kral asa lycaon+7 git bir tane satın al . tabi flame için[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...