Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik için server arayışı..

Laraken

Öne çıkan mesajlar

eee ben ne diyorum en bsta alala sahte server hakkında yazmak yaska dedim adma halen orjinal giblerine ısrar ediyor bu aralar zaten bir stress var uzerimden bu arada topici ben acsaydim agasmi oluyodum Cogu kisiden ozur diliyorum su server epey stresss soktu asabi oldum valla ama cogu kisi ozuru hakkedip aramızda konusup hallettigimiz insanlardan diliyorum
edit:Balonun patlartim heee *igne arar*

[Bu mesaj BullDoG tarafından 18 Ağustos 2005 18:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

buldog bu topic i sen acmadın buranın ağası gibi emir werme tanımadığın adama ""bunu acan bile yapamaz"" yani biz ayrıca adam bi öneri yaptı offical da olsa zart a olsa zurt a olsa diyeceğin en fazla şudur sağol kardeşim ilgilenmiyoruz....

demiştim neyse abi bende özür dilerim olur böyle şeyler benim icin sorun yok ortada
said:
BullDoG, 18 Ağustos 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
eee ben ne diyorum en bsta alala sahte server hakkında yazmak yaska dedim adma halen orjinal giblerine ısrar ediyor bu aralar zaten bir stress var uzerimden bu arada topici ben acsaydim agasmi oluyodum Cogu kisiden ozur diliyorum su server epey stresss soktu asabi oldum valla ama cogu kisi ozuru hakkedip aramızda konusup hallettigimiz insanlardan diliyorum
edit:Balonun patlartim heee *igne arar*

[Bu mesaj BullDoG tarafından 18 Ağustos 2005 18:49 tarihinde değiştirilmiştir]
[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BullDoG, 18 Ağustos 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
sana tek birsey soylicem YASAKL KARDESİM YASSAK sahte server adresi vermek yaska ve sen istersen oyna orda sadece oynuyo saniyosun uff bu aralara cok asabiyim yine sinirlendim yaa uf

bu benim cevabım

said:
Tyrande, 18 Ağustos 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
allahım ya yarabbim.offical mı arıyosun bnetten mi teklif bekliyosunuz ne? emulatormu yazdınız milyon dolarlık,tovbe tovbe

buda onun bir kac post sonraki yazisi bnetten teklif mi bekleyosunuz lafını cozemedim oyuna anlasma baslamyyosun gidiyosun oyuna 100ytl bayılıyosun ilk ay bedava oynayıp sonra ayda12.99$ veya avro veriyosun teklifin icin sagol ama orj oyunu aldıktan sora sahtesinde oynamak sacma geliyo[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tyrande, 19 Ağustos 2005 12:19 tarihinde demiş ki:
+bnet icinden server arıyorsanız yüksek meblagları gözden cıkarın.ne kadar yüksek? cok yüksek:)

hadi nea ve sana tekrar tekrar tekrar diyorum unoffical server reklami yapmak yasak biz bu miktari oduyoruz[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...