Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik için server arayışı..

Laraken

Öne çıkan mesajlar

bi bakımdan haklısında kaosa dönen bir msn konferansı sonucu,:P bu durumun düzelmeyeceğini düşündü çoğunluk.ve o yüzden böyle bir karar alındı.eğer gelip geçici olduğuna 1 gün sonra düzelceğine inanabilseydik böyle bir karar alınmazdı tahminimce[signature][hline]name: :Misanthropic
race :Troll
class :Priest
server : Kor'gal
guild : Yok guild falan!!
Sosyal ağlarda paylaş

hyr madem eski servera girceksin yeni den baslıycam diye
saberet 1 hafta sonra pwp-rp ler acilcak ozaman kadar bl de oyna yada burda biz karar verdik 15 kisi basluıyoruz diye topic acma biz burda 3 gundur konusyoruz ben sabah geldim dershaneden 1 de 9 yeni girdim ama bekledim 1000 kisi belkşemye useniyosan oynama zaten sustum ben daha cok konusrusam ttuamyicam kendimi[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler aramızda herkesin ben dahil sizin gibi 60 karakteri yok madem eski karakterimde oynamıcam nedne lvl kasıım yok 2 gün yok pazartesi denio o zmana kadar 5000 kişi arasından realmamı gireim. Tamam sizin karakterleriniz gelişmiş o yüzden yeni bi heyecan kimse 60 deil öle bi yer arıyabilirsiiz sizde gerçekten haklısınızda benim gibi olanlarda haklı sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

ehueuheuheuheuhe bukadar sin iste shubuo asıl kasılmıs yer kotu aklım mantıgım almıyo suscam susamıyorum gereksiz sadece sacma[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

deme hakkım var cunku bu benim gorusum yeni servera basliycaz diyip lvl larin oldugu biryere basliyolarsa sacma 2 gun sabredip ben 9 saat bekledim millet oynıcaz diye pasamız 5 te geliyo bbakıyo 1000 kisi sira var yok bu olmaz yeni server ozaman sabret 1 hafta yada 2gun yeni servelra basla git eski oynadıgın serverda oyna budur bence[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

tmmda sabredemiyorsa sanane bundan?herkes istediğini yapar. (kaba olduysam özür dilerim) bırak ta insanlar istediklerini yapsınlar.adam belki çok ehl-i keyf ve 1000 kişi sabredemiyro bu yüzden geçiyor o servera.sen sabret oyna, sabredemeyene de boşuna karışma bence.o kendi seçimini yapmıştır çünkü.[signature][hline]name: :Misanthropic
Sosyal ağlarda paylaş

istemeyen gelmez olayi degil bu 3 gunudur bunu planlari yapılmıs edilmis ben kendimi bugun butun gun bunun icin hazırlamisim 1 girdim sııraya 9 oyuna ancak girdim ama tam seviniyorum millet ben geldim diycem burda biz fwdeyiz ne oldu 1000 kisi beklemek usendiniz ben 5000 kisiyi beklmisim sabah erken solense tepkin birazdaa hafif olurdu ama 9 saat bekleyip biz burdayiz gelen gelsin demek sinir bozuyo sozunuz arkasinda olun[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
misanthropehus, 17 Ağustos 2005 22:46 tarihinde demiş ki:

not::: edit yapçaıma alıntı yapmışşım.pardon.
kendi adıma konuşmam gerekirse ben o serverda aççağıma dair bir söz vermemiştim.:) ama sinirini şimdi anladım eh tabi haklısın bi bakıma.ama sinirlenipte isnanların hoşuna gitmeyen sözler kullanma bence.
[signature][hline]name: :Misanthropic

[Bu mesaj misanthropehus tarafından 17 Ağustos 2005 22:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
misanthropehus, 17 Ağustos 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
herkes istediğini yapar

Herkes istediğini yapamaz.Eğer sen herkese "Bakın bilmem kaç gün sonra şu realm açılıyo bak gelenler şunlar olcak horde olcaz guild kurcaz paticik vs.vs." dedikten sonra herkese "ya ben istediğimi yaparım size ne ?! Beni dinlemeseydiniz gelmeseydiniz hede hödö,biz şu realme gitcez" diyemezsin!
Sosyal ağlarda paylaş

herkes istediğini yapar demekteki kastım, bu topic altında bazı arkadaşların insanların seçimlerine ve fikirlerine karşı saçma,gereksiz vs. gibi sıfatlar takmasıydı.o konu da haklısın.ama şöyle bir durum var.insan hata yaptığını anlayıp (ki bunu da hammoş un pop.u , sıra bekleme vs. olaylarından çıkarıp) fikrini değiştirmesi de gayet doğaldır bence.ayrıca bu fikir değiştirme olayıda hadi arkadaşlar hoppa ben sizi sattım şeklinde değil msn de hep birlikte görüşülerek karar verilmiştir.he ee ben msn de yoktum olayına girceksek eğer, biz o topic e msn adresini yazdık orda gelmek isteyenler ekledi geldi vs..[signature][hline]name: :Misanthropic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Laraken, 17 Ağustos 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
said:
BullDoG, 17 Ağustos 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
ehueuheuheuheuhe bukadar sin iste shubuo asıl kasılmıs yer kotu aklım mantıgım almıyo suscam susamıyorum gereksiz sadece sacma

senin 12 saat beklemenden daha saçma değil.

alalal ben senin o topicte2 saat beklemedim toplama cikartmayida ogretiyimmi sana burda konusulmus edilmisse dersiniz erken tanbi isten 8 de gelip 1000 kisi beklyiemyosan yapcam birse yyok senin icin ben orda tum herkesle oynıcam diye bekledim siz lvl 60'lı serverda 0dan kascaz diye kandirin ama 1 hafta sonra sainrim yeni serverlar acilcakmis bunu bekleseniz ben yine gelcektim ama 0 diye 5 aylık servera gelmem[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle bulldog ben daha bi yere girmedim
girenler horde açtı frost whisperda.
benim için çoğunluk neyse odur.
bu adamlar haumarush düzeldi hade ore gielim derlerse gene olur hiç farketmez

ben anca pazartesi gircem gibime gelio[signature][hline]Gamze: Biliyomusun Kemal'in tam 7 tane gitarı war! yaaa!!!
Ben : Buyur???

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...