Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik için server arayışı..

Laraken

Öne çıkan mesajlar

said:
Qui, 17 Ağustos 2005 21:44 tarihinde demiş ki:
@misanthropehus: Kimsenin login işlemlerini ben yapmıyorum. Sadece burada fikrimi belirttim ve bir farkındalık sağladığımı düşünüyorum.

bende fikrinin bence yanlış olduğunu belirttim.olay bu.[signature][hline]name: :Misanthropic
race :Troll
class :Priest
server : Kor'gal
guild : Yok guild falan!!
Sosyal ağlarda paylaş

fw Frostwhisper sanırım di mi?
low mu mediummu nedir? neye göre aldınız kararı? nisanda mı mayısta mı ne açılan realmlardan mı bu? lvl 60 sayısı az mı?
Burda yazanlara rağmen haumarushta devam etmeyi düşünen var mı?[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 17 Ağustos 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
milletin yeniden başlamak istemesi serverın yeni olması. böylece serverın ilklerini gerçekleştirebilme umudu.

aylar önce açılan serverda başlamayı düşünüyorsanız birçok kişinin doğal olarak sizinle gelmeyeceğinin de farkındasınızdır heralde

istyenler geliyor zaten bu dediğinin bizde farkındayız.sonuçta gelen olsada olmasada biz güzel bir ortam yaklamış gibi görünüyoruz şu an sonumuz hayrola diyim.[signature][hline]name: :Misanthropic
Sosyal ağlarda paylaş

İyi artık gece arkadaşımla geliriz herhalde. Hadi bakalım inşallah haksız çıkarım da haumarush patlar yoksa valla üzülürüm...
Horde'uz da başlayanlar ne olarak başladıklarını yazabilirler mi?
(Burda ya da FW başlığı altında ama tercihen burda yetkililer bi seferlik göz yumsunlar:))[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Sosyal ağlarda paylaş

said:
malkavian2, 17 Ağustos 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
napioz şimdi nereye gidio çoğunluk söleyin

biz frostwhsiper-eu ya geçme kararı aldık bi kaç msj önce /w .... diyen arkadaşlar var oyun içinden onlarla irtibata geçebilirsin[signature][hline]name: :Misanthropic
Sosyal ağlarda paylaş

ben gecmem oraya allahin hepiniz bir garip cıktınız 2 dk serveri sattiniz simdi dellendim yine ozaman bastan acsaysdik ole dandik aptal bir server buraya baslama amci zaten kimsenin 60 olmamasiydi alala siz gecin ben gecmiytcem okadar siir de bosuna yazdin[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya off, biz msnde hep birlikte toplandık, ilk olarak bu serverda yürümeyeceğini karar aldık(doğru veya yanlış), sonra madem böyle bi ortam topladık hep birlikte bi servera geçelim dedik, sonrada fw yi kararlaştırdık.olay bu.serverı sattınız nedemek yahu? ahah[signature][hline]name: :Misanthropic
Sosyal ağlarda paylaş

Ama biz hep beraber 3 gündür konuşuyoruz bunu ama karşılaşılan bi güçlükte hemen vazgeçiyorsunuz o bakımdan satış diyorum ben. Ama kızma biçiminde bi "sattınız" değildi bu yani.[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...