Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmir ekonomi üni.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

hayırsız, eşek bir insan oldugum ve çalışmadıgım için bu sene bu okula kaydoluyorum daha önce kişisele üzüntümü belirten bi topic açmıştım zaten. (vakıf üni)

varmı giden yada gitmeyi düşünen?[signature][hline]Werb, 30 Haziran 2005 20:40 tarihinde demiş ki:
oww yeah tam bir okşan okşarlık durum
Sosyal ağlarda paylaş

okuyan insanlar çok farklı orada.. benim tanıdığım arklarımın bazıları boş boş okuyo, bazıları çalışarak okuyo.. ama şöyle birşey de var, geleceğin iyi üni.leri arasında gözüküyo.. bence gayet iyi olur oraya gitmen.. tabi boş boş okuyan değilde, çalışarak okuyan olursan.. yani kızlara fazla bakma derslerine de bak :D[signature][hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

Ekonomi üni'ye mi kaydoluyon? Walla bend orayı çok istiyom ama paralı ya :S ayda 6000$ filan doğru mudur?

Bide vakıf nedir öbür adı mı?[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

ben düşünüyom ama daha düşünme aşamasındayım
özele gitmek istemıyom ben ama bizim bölüm ( dil) biraz kotu bi bölüm
94/100 ingilizce neti yaptım ama hala ne ingilizce ogretmenlıklere ne de ingiliz dil edebiyatlarına gırebılıyorum..

bende sımdılık ekonominin tercumanlık bölümünü incelıyom bakalım nolcak.varsa birileri bilgi verirlerse sevinirim..[signature][hline]you'll hear my cries on the wind...
Sosyal ağlarda paylaş

bedava laptop veriolarmış.
Kırıyosun bi daha veriolarmış bi daha kırıyosun bi daha veriyolar bi daha kırıyosun bi daha veriyolar bi daha kırıyosun bidaha veriyolar bi daha kırıyosun bidaha veriyolar bi daha kırıyosun bidaha veriyolar bi daha kırıyosun bidaha veriyolar bi daha kırıyosun bidaha veriyolar bi daha kırıyosun bidaha veriyolar.....................[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulfly, 26 Temmuz 2005 12:47 tarihinde demiş ki:
@ Seregwethrin
aylık 6000 dolar degıl yıllık 6000+kdv

aylık 6000 dolarmı olurmuş yaw :)

vakıf demek özel demek.parayla okuyon demek ama bursluları da var demek.

[Bu mesaj Soulfly tarafından 26 Temmuz 2005 12:58 tarihinde değiştirilmiştir]

Yıllık yazcaktım pardon ya :D[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

bence yaşar a gidiceksen ekonomi ye git, yaşar da iyi bir üniversite tabiki ama ekonomi daha iyi bence.. tabiki benim düşüncem.. yaşarda okuyan ark.ım da var, halinden gayet memnun.. ekonomide okuyanda memnun :)) karar senin.. lap top verdikleri doğru ama kırınca bidaha vermiyolardır :) kırınca sen onlara veriosundur :-)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black-ice, 26 Temmuz 2005 14:24 tarihinde demiş ki:
said:
capul, 26 Temmuz 2005 13:39 tarihinde demiş ki:
orası doğru,dayaklık potansiyeli de yüksektir ama ii güzel yerdir bence çekinmeden gel...aldığın eğitim de sallama değil öyle kastırıyolar acımadan...

bu yaşar mı ie mi?

ie
Sosyal ağlarda paylaş

Bende izmir ekonomiye gidicem..

Gidecegim bölüm yazılım muhendisligi.. Sene basındada orayı istiyordum ama parasal durumlardan dolayı hep 2. plana attım.. Simdi baska bir alternatifim kalmadıgı icin bazı riskleri göz önüne almak zorundayız.. (ailemin ve benim)[signature][hline]Önce o vardı. BjK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...