Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben böyle magic anvilin....

Metakuso

Öne çıkan mesajlar

Galiba manner aktif oldu hic mannersiz civciv adamımla +5 de yakıodum simdi manner li adamla 3 tane cleaver +6/60 1 tane ironx+6/60 4 tane wiz staff +7 /xx yaptım :D[signature][hline]Nick:Treador
lvl:5x
Np:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(olacak iisallah:))
Clan:Msscre_tR
İron X +6/60 bi tane :D

bundan sonrasını okuma:)
baska da pi poq yok:(
lan nie okudun :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi zuhuha muahauh hepsini diyorum ke de ben +6 wiz i çöpe atıom inventory de yer kaplamasın die valal biz wiz +6 yapmak bana 95k :D civarı bişi oluo[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / :( yokki
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

valla KE gelince hiç up yapamıcanız şimdiden yapın bence ne yapyap para bul up yap....[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:MoradSlayers ...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

KE de bir kaç farklı item grubu var ve bu gruplara göre de upg. scroll lar var...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ke'de nus=uskonunun cusu şimdiden söleyem +3te nusla patlatıyosunuz yani.......[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:MoradSlayers ...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben low grade itemleri çatır çatır +7 yapıyordum. :-) gayette kolay oluyordu. Pekte bir azı patlıyordu....[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

myko daki ke ile uskoda ke farklı olacak.
oalcak diomn zaten oyle :D
mesela wizard staffı +6/48 lr için 95 k giidor 110 k gibi bişi harcarsanız tümüne +6/48 fire staff oluor[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / :( yokki
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

Ke beta testinden bahsediyorum

yanlış hatırlamıyorsam 3 yada 4 grade item var low middle high bi de grade olmayanlar. Tabi sonuncu yazdığımı yanlış hatırlıyorda olabilirim. En son 1 hafta önce oynadıım için :-)[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

3 grade var. mesela plate felan gibi itemlar low grade. viper, fp felan gibi itemlar ise middle. chitin, mirage, shard felanda high. hepsine gore ayri ayri upg ve elemental scrollar var. normal bes bus felanda ayrica duruyor. myko'da ki gibi bir ke yok bu yonden. biraz daha editlemisler. ki bana gorede cok daha iyi olmus.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...