Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kasadan sesler geliyor

elvyn

Öne çıkan mesajlar

Kasanın power supply'ının fanından torrrrrrr şeklinde acaip bir ses geliyor. Hatta sizler için sesi de kaydettim. Kaydettiğimin daha şiddetlisini düşünün. Ama bu ses uyurken müzik dinleyen ve downloadu açık bırakan biri olarak beynimi altüst etmeye yetti. Gerçekten fandan mı, power supply saçmalamaya mı başladı, değiştirmek mi gerekecek. Yardımcı olursanız sevinirim.

http://rapidshare.de/files/4103311/rec0818-122545.mp3.html[signature][hline]- burası neresi
- kolonya

[Bu mesaj elvyn tarafından 18 Ağustos 2005 12:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Temizlemenin yanı sıra kasa kapağını açık bırakmakta çözüme katkıda bulunabilir sanırım. Kasadaki bazı fanlar sadece o anki sıcaklığa göre farklı devirlerde çalışıyorlar çünkü. İyi hatırlıyorum bir p4 makine vardı. Onda warcraft açıp oynardım ve gürüldü bir süre sonra korkutucu seviyede yükselirdi. Çözene kadar tırsmıştım nooluyoz lan diye : )[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu
Sosyal ağlarda paylaş

hassaça temizlemen lazım sanırım fanları.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle sesin geldiği kaynağa bak
ya ps fanındna ya yedek fandan
ya işlemci yada ekran kartı fanından geliyordur
nerden geldiğini bul
sonra fanı temizlemeyi dene
halada geliyorsa o fanı değiştir
zaten yakında iflas edecektir :)[signature][hline]Welcome to Linuxland, in silent nights you may hear the windows machines rebooting sound...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...