Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emule gokhan mode ve sorunlar

cenin

Öne çıkan mesajlar

Herkes bana abi şöle süper böle süper deyince bende indirdim modu u hiç bir şeyinede dokunmadım ilk bir kaç gün 25 le filan çekiyodum sonra son birkaç gündür açıyorum gokhan modu ilk önce bir gaza geliyo şöle 15 lere kadar çıkıyo 2-3 dakika sonra yavaş yavaş düşüp 0 a iniyo sonra tık yok saatlerce aradabir de disconnect oluyo serverdan (explorer ve msn açık değil).
Ama asıl şölen 3ünü birden açınca oluyo emule explorer msn patlıyo hep birlikte.
Emule düzgün çalışsa sörf chat umrum değil...[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'Oh,you can't help that.'said The Cat:'We're all mad here.I'm mad you're mad.'
'How do oyu know I'm mad?'said Alice.
'You must be,'said The Cat 'or you wouldn't have come here.'
'Alice's Adventures in Wonderland'
Sosyal ağlarda paylaş

aynı sorun bendede var msn firefox emule çakışıyo ama ilk 2 gun fln sorunsuzdu dunden itibaren basladı nolcak bu bole ya.emule extreme mod var bendede leecher mod da deil alla alla.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla freeangelı yükledim hiç sorun yok şu an bir siteden okudum bir sürü ayar değiştirdim filan sorun yok şu an rahatım yani aradığım huzuru buldum :-p[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'How do you know I'm mad?'said Alice.
Sosyal ağlarda paylaş

256 dsl ama gerçekten 2-3 gün gokhan mode la çıldırma noktasına geldim şimdi çok rahatım freeangel da o da 5-10 günde sapıtmazsa iyi :D[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'How do you know I'm mad?'said Alice.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...