Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bırakın şu usko yu , gelin japko ya

kaisersoze

Öne çıkan mesajlar

bende gelsem mi knight online a tekrar :/ lvl 52 shaman vardi bende :/ ama yeni serverda partyde prieste buffer healer ihtiyaci olan varsa gelirim :)[signature][hline]Hellsing:
BURNwithPASSION KILLwithRAGE

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Gohan: There is no end, no endd for meee !!!!

Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda girebildim.karakteri priest actım ismi en kısa olana girdim(isimler japonca oldugundan okunmuyo).oyuna yeni baslicak varsa sakın burda baslamasın cunku npclerin isimleri japonca neyin ne oldugunu anlayamazsınız(yada ben eksik bisey yaptım).server usko ya gore gayet bos.guzel fena degil :)[signature][hline]Nick:Usb
Server:Japko
LvL:1x:D

[Bu mesaj Shimone tarafından 31 Mayıs 2005 16:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

selam valla usko'da yapılanlardan o kadar bıkmıştım ki oyunu bıraktım ama japon server'ı sizin yazılarınızla aklıma geldi ve şu anda oyunu tekrar indiriyorum acaba japko'da oynayan arkadaşlar buraya isimlerini yazabilirler mi? ben daha oyuna girmedim ama karakterimin ismi burdaki nick'im ile aynı olur...
Sosyal ağlarda paylaş

server lardaki sıralama değişmiyo sanırım , ben en alttaki server dayım 4 . de.

adım Wang_ligin vede el moradım . sayıgılarımı sunarım :)[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....

beyler en alttaki ne gelin 30 -40 kişilik sadece benim bildiğim türkelr var bende türk clanındayım . olmadı pati clanı kurarız .

[Bu mesaj kaisersoze tarafından 31 Mayıs 2005 19:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sifremi degişemiyom :([signature][hline][spo2=Durma Tikla Para Kazan]Avensis Uo Shard/Admin Toxic
Ultima-Strike.COM/Admin [WJD]-Sexy

*Ayda 180$ ve ustu bi miktar kazanmak Istiyorsan Ibux'a Buyur...*

*Ayda En Az 24$ Kazanmak Istiyorsan Netbux'a Buyur...*
Sadece Uye Ol 25 $ Kazan
Detayli Bilgiyi Pm Atarak Ogrenebilirsin...
Durma Sende Para Kazan.[/spo][spo1=Radyomuz ve Uo Serverimiz]Radyomuz İçin :
Radyomuz

Bilgisayarınızda Winamp yüklü değil ise :
Winamp 5.0.9

BodrumClubin İyi Günler Diler
Sitemiz

Avensis Uo Shard
Avensis uo Shard

En Iyi Uonun Keyfi.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

türkler genelde karusta ama siz bilirsiniz takılın... bende mannerı kaçırıyım nese eski konudaki mesjımı okuyun ve şunu bilin cafeden oynuyorsanız hiç girmeyin çünki oynama saatleriniz japon saatlerine uygun değil ya sabahın köründe yada gece geç saatlerde girmeniz gerecek parti bulabilmeniz için. nobbken direkt dts ye gidin orda yüksek lvl biri sizi manner için party e alır 30 olduğunuzdada atar. israillilere dikkat edin yabancı olarak türklerle israilliler en çok diyebilirim(15 i geçmez :D) adamlar her türlü satar içlerinde 1-2 kankim var ama onlarda çok yüksek level size yaramaz.
---
ek1: japkoda türklere karşı bir düşmanlık yok biz kaç aydır oynuyoruz ban olayı fln yaşanmadı . japonlar banladıysa bir sebebi vardır loot muş macroymuş kullanırsanız banlanırsınız.ben partide lootu açık olan biri gördümmü direkt atıyorum sizde öyle yapın.

[Bu mesaj hangman tarafından 01 Haziran 2005 09:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...