Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daha özgür stadyumlar...

Zopik

Öne çıkan mesajlar

Eheh arkadaşım bu başlık altında bir yazı yazmış. Kısa birşey. Hoşuma gitti burayada yazayım dedim : )
--
Özgürlükten bahsediyoruz, özgürlük istiyoruz, bize özgürlük vaadediliyor.Ama ne kadar özgürüz? Beni rahatsız eden bir çok şey var. Fakat içlerinde en ağır olanı taraftarlara stadyumlarda uygulanan baskı. İnsan maça ne için gider? Tabii ki stres atmak için. Bağıracak, çağıracak, küfredecek kan akacak. Ama stadlara kesici ve yaralayıcı aletler sokmak bir ölüm.Stadyuma boş(bıçak,kılıç,tabanca,tüfek,makinalı tüfek,ağır makinalı tüfek,uçak savar,ok ve yay gibi silahlar olmadan) giden adam nasıl kan dökecek, görecek? Özgürlükse her alanda özgürlük istiyorum. Bırakın insanlar stresini atsın. İnsanlar stresini atamazsa toplumsal patlamalara devlet nasıl engel olacak?
İyi günler...
--
kaynak[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 19 Ağustos 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
said:
sheref, 19 Ağustos 2005 14:09 tarihinde demiş ki:
ehüheüe, memleket boş adam dolu =)
töbe ya, bişi diyemiyorum, argoya kaçacak
eh bir boşlar birde içkiyle dolu olanlar var zaten dimi ? : )

boşlar, normaller, içkiyle dolular. =)[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DonCorleone, 19 Ağustos 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
arkadasinmi simdi bu senin

said:
DonCorleone, 19 Ağustos 2005 14:25 tarihinde demiş ki:
said:
Zopik, 19 Ağustos 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
said:
sheref, 19 Ağustos 2005 14:09 tarihinde demiş ki:
ehüheüe, memleket boş adam dolu =)
töbe ya, bişi diyemiyorum, argoya kaçacak
eh bir boşlar birde içkiyle dolu olanlar var zaten dimi ? : )

ne alaka?

ilkini görüpte cevap yazmamıştım ama ikincisinide yazınca iyice kıllandım. çok negatif elengtrik aldım.

birincisi evet liseden beri arkadaşım.
ikincisi sheref'e takılmak için söylediğim birşeydi illa alaka kurulması gerekmez.

üçüncüsü sen kimsin bana niye bu kadar takılıyorsun onu anlamadım ?[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu
Sosyal ağlarda paylaş

1.si bana cevp oldugu icin ona cevabim yok..
onu solememin nedeni adam rahatsiz bi tipmis gibi geldi bana..
2.sini atarken "ne alaka?" dememin sebebi gercekten bi alaka kuramam.. ya demek istedigin seyi anlamadim yada aranizda bole bi geyik warsa anlamamam normal
3. sune gelince normal bi patiyim, sana takmadim.. o 2 mesajinda ayni kisiye ait oldugunuda farketmemistim

4.hepimiz kardesiz.. sinir yapmayalim.. cikar ayakkabilari bas topraga.. at o negatif elektrigi =)
bi daha olmaz =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...