Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kanal tedavisi

elma

Öne çıkan mesajlar

aranızda olan var mı?

Ben bugün dişçiye gittim dolgu için. röntgen çektiler bir de sürpriz çıktı. ufakken havuzda dişimi kırmıştım . o diş ölmüş ve onun yüzünden çenemi kist kaplamış. kanal tedavisi olacakmışım sonra ortodontik tedavi

kısaca şunları sormak istiyorum? ne kadar sürüyor, acısı var mı, nasıl yapılıyor

ps: ben kan görmeye dayanamayan bir bünyeyim masada ölür kalırım diye korkuyorum[signature][hline]dogmit bi ara msn de demiş ki:
bunu yazan tosun güç seninle olsun
MSN: [email protected]
http://netbux.org/?r=169517
ayda 24$ kazanmak için..
Sosyal ağlarda paylaş

bende öss sınawından önce oldum kanal tedavisi. Babam gitmemezlik yapmiyim die hiç acımıcak dedi, gittim doktora gerçektende acımadı ama akşam ewde acımadıgını söleyince şaşırdı. herhelde iyi uyuşturdu çeneyi. kaç saat dudakları hissetmedik :P[signature][hline]Liv Tyler
[WOW]Frostwhisper - Human Mage Lvl 19
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben gittim elma ...

Pek can acıtan bir olay değil işin tek iğrenç tarafı azına böyle bi hortum sokuyor salyaları alması için

şimdi o sokulan boru adamın yaptıgı ilacı da çekiyor yanlız o ilaç çekilirken etine yapışıyor iğrenç bir his hortum çekiyor ilaç. orda kalmış adma bi saniye diyemiyosun ıyy iğrenç bişi bide iğrenç olan dişlerini yontuyor adam orda iğrenç bi koku geliyor zhuauhauha ıyyy midem kalktı lan[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız bu arada ben birşey daha demek istiyorum...

Bak sakın ama sakın kanal tedavisinden sonra dişinle oynama sakın ama o taraftan yemek yeme kanal tedavisi ciddi bir olay ve eğer oraya ilk günden bir şeyler sokarsan felan fıstık işin içine edersin..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

Küçükkene olmuştum bide büyükkene. Küçükkene iğneden korktuğum için tek morfin sıkarak yapmak zorunda kalmıştı kadın :-) Ve çok acımıştı. Ama büyükkene oldugumda iğneyle aldırdım sinirlerimi acımadı ve şuan mutluyum sinirsiz bi insan olarak.:utaniem:[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: Costa
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ben 13 yaşında olmuştum baya bi seans gittim.Acımıyor hiç valla.[signature][hline]O günlerin fotoğraf karelerine sığmayan acıları bundan sonrası için birer ibret belgesi olarak önümüzde duruyor. Depremde yitirdiğimiz canların, sönen ocakların sadece alın yazısı olmadığını biliyoruz. İlgisizliğin, başıboşluğun faturasını o 45 saniyenin sonunda Türk halkının ödediğini unutmayacağız. Ve unutturmayacağız...
17 Ağustos depreminde yaşamını yitirenlerin anısı önünde saygıyla eğiliyoruz ...
Sosyal ağlarda paylaş

ben geçen sene oldum 4 5 seans sürüyor pek bi acı hissetmiorsun ama her seans 1 saati geçior çok sıkıcı azın açık 1 saat duruosun.tedawi bitene kadar azından baya bi rahatsız olacaksın ama pek korkulacak bişi deil.Bide agıza takılan ortum çok iğrenç damagını yara yapıor.Iggggg.Allah yardımcın olsun.şimdiden geçmiş olsun[signature][hline] Msn 8-)

[Bu mesaj DaraKoma tarafından 18 Ağustos 2005 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elma, 18 Ağustos 2005 16:59 tarihinde demiş ki:
aranızda olan var mı?

Ben bugün dişçiye gittim dolgu için. röntgen çektiler bir de sürpriz çıktı. ufakken havuzda dişimi kırmıştım . o diş ölmüş ve onun yüzünden çenemi kist kaplamış. kanal tedavisi olacakmışım sonra ortodontik tedavi

kısaca şunları sormak istiyorum? ne kadar sürüyor, acısı var mı, nasıl yapılıyor

ps: ben kan görmeye dayanamayan bir bünyeyim masada ölür kalırım diye korkuyorum

önce uyuştrucu sprey sıkılır ardından iğne yapılır ve 10 dakika (uyuşuncaya kadar) beklenir..ardından dişin ortası oyulur ve tür tür olan küçük iğnecikler sinirlere batırılırak sinirler oradan alınır...can yakmaz..[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

gözlerini kapat

konsantre ol

acı hissedeceksin fakat dayanılır bir acı
gözlerini açarsan saçmalıyor

adam raptiye gibi birşeyle diş etini vida sokarmış gibi çevire çevire sinirleri söküyor yerinden

sahne kötü ama uyuşturucu etkisiyle acı az

soradan hemen iyileşiyorsunz zaten

korkulacak birşey yok zaman ilerliyor oda geçecek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaMoNJuK, 18 Ağustos 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
Topici görünce aklıma direk baska kanal tedavisi geldi :D napıyım geldi işte

İnsanlar çok farklı boyutlardada düşünebiliyorlar işte bu olayı.Thread başlığı iyi ama arkadaşın hayal gücü başlığı x2 katlar herhalde ;)[signature][hline]Kalbinizle yaptiginiz hersey size geri donucektir...
who is genor?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...